Ana Sayfa / Gündem / 2023’te satın alınabilecek en iyi HP dizüstü bilgisayarlar

2023’te satın alınabilecek en iyi HP dizüstü bilgisayarlar

HP, profesyoneller, seyahatler ve öğrencilerin kullanımına yönelik olarak tasarlanmış birçok mükemmel dizüstü bilgisayar serisi sunar ve genellikle güvenilirlik ve performans isteyenler için harika çok amaçlı dizüstü bilgisayar modelleri üretir. HP dizüstü bilgisayarlar, diğerlerinin yanı sıra en iyi dizüstü bilgisayarlar ve en iyi 2’si 1 arada cihazlar listelerimizde yer almaktadır. Bununla birlikte, bir HP dizüstü bilgisayar seçmek ve özelleştirmek, yeni gelenler için kafa karıştırıcı bir süreç olabilir ve çeşitli HP ürün gruplarında hangi farklılıkların işaretlendiği veya hangisinin en iyi seçim olduğu her zaman hemen belli olmaz.

2023’te satışa sunulacak en iyi HP dizüstü bilgisayarlar listemizle ve her modelin hangi konularda üstün olduğuna ilişkin açıklamalarla seçimi kolaylaştırmamıza izin verin.

HP Spectre x360 13,5

Zarif ve zarif dönüştürülebilir 2’si 1 arada bilgisayar ve en iyi HP dizüstü bilgisayar

Ayrıntılara atla

HP Elite Dragonfly G3

İnce ve hafif, birinci sınıf iş dizüstü bilgisayarı

Ayrıntılara atla

HP Dragonfly Pro Chromebook

Satın alabileceğiniz en iyi Chromebook

Ayrıntılara atla

HP Kıskançlık x360 13

Harika bir ekrana sahip son derece uygun fiyatlı 2’si 1 arada bilgisayar

Ayrıntılara atla

3 öğe daha göster

Resim telif hakkı sahibinin izniyle kullanılmıştır

HP Spectre x360 13,5

Zarif ve zarif dönüştürülebilir 2’si 1 arada bilgisayar ve en iyi HP dizüstü bilgisayar

Artıları

Zarif estetik

Mükemmel üretkenlik performansı

Kaya gibi sağlam yapı

Üstün klavye ve dokunmatik yüzey

Çarpıcı OLED ekran

Şaşırtıcı derecede iyi pil ömrü

Eksileri

Yaratıcılık performansı eksik

Biraz pahalı

Bunu neden satın almalısınız: Satın alabileceğiniz en iyi dönüştürülebilir 2’si 1 arada bilgisayardır ve en iyi dizüstü bilgisayarlardan biridir.

Kimin için: Zarif, iyi tasarlanmış ve iyi performans gösteren 2’si 1 arada bilgisayar isteyen herkes.

Neden HP Spectre X360 13.5’i seçtik:

Spectre X360 13.5, mükemmel Spectre x360 14’ün revize edilmiş bir versiyonu olup, değerli taş kesim estetiğini tamamlıyor ve renk şemasını yumuşatıyor. Ekrandaki ve arka kasadaki işlevsel çentikleri koruyor ve daha da şık bir görünüm sunuyor. 15 watt’lık Intel 13. nesil CPU’lara yükseltme, muhteşem 13,5 inç 3:2 3K (3000 x 2000) OLED ekran göz önüne alındığında mükemmel üretkenlik performansı ve şaşırtıcı derecede iyi pil ömrü sağlar.

Klavye hızlı ve hassas olup bir Windows dizüstü bilgisayardaki en konforlu yazma deneyimlerinden birini sunarken, dokunmatik yüzey yeterince büyüktür ve sağlam bir deneyim sunar. Dokunmatik ekran, HP’nin 4.096 seviyeli basınç hassasiyeti, eğim desteği ve USB-C şarjı ile mükemmel aktif kalemini destekler.

Modelin bağlantı noktaları arasında iki adet USB-C/Thunderbolt 4 bağlantısı, bir USB-A 3.2 bağlantı noktası, bir 3,5 mm ses girişi ve bir microSD kart okuyucu yer alıyor. Wi-Fi 6E ve Bluetooth 5.2 güncel bağlantı sağlar.

HP Spectre x360 13,5

Zarif ve zarif dönüştürülebilir 2’si 1 arada bilgisayar ve en iyi HP dizüstü bilgisayar

Mark Coppock / Dijital Trendler

HP Kıskançlık 16

Hızlı ve iyi tasarlanmış bir yaratıcı iş istasyonu

Artıları

Cazip fiyatlandırma

Sağlam üretkenlik ve yaratıcı performans

Rekabetçi oyun performansı

Mükemmel klavye ve dokunmatik yüzey

Yüksek çözünürlüklü web kamerası

Eksileri

Biraz büyük ve kalın

IPS ekranı yaratıcılar için uygun değil

Pil ömrü en iyi değil

Bunu neden satın almalısınız: HP’nin 16 inçlik dizüstü bilgisayarı mükemmel yükseltme seçeneklerine ve sağlam bir tasarıma sahiptir.

Kimin için: Uzun ömürlü bir dizüstü bilgisayarın performansına odaklanmak isteyen alıcılar.

Neden HP Envy 16’yı seçtik:

HP’nin Envy 16’sı, nispeten uygun bir fiyata mükemmel performans sağlar; işlerinin çoğunu halledebilecek bir masaüstü bilgisayar veya dizüstü bilgisayar arayan herkes için kolay bir öneridir. Model, temel 45 watt 13. nesil 12 çekirdekli/16 iş parçacıklı Intel Core i5-13500H işlemci, Intel Arc A370M GPU, 16 GB DDR5 RAM, 512 GB SSD ve 16 inç 16:10 WQXGA ( 2560 x 1600) 120Hz’de çalışan IPS dokunmatik olmayan ekran.

Ancak Envy 16’yı bu kadar harika yapan şeylerden biri de ne kadar yükseltebileceğinizdir. İlgilenenler işlemciyi Core i9-13900H, 32 GB RAM, 2 TB SSD, Nvidia GeForce RTX 4060 ve 2,8K (2880 x 1800) OLED ekrana yükseltebilirler.

Thunderbolt 4 destekli iki adet USB-C bağlantı noktası, iki adet USB-A 3.2 bağlantı noktası, bir HDMI 2.1 bağlantı noktası, bir 3,5 mm ses girişi ve bir microSD kart okuyucu ile bağlantı noktaları, onlara atabileceğiniz hemen hemen her şeye hazırdır. Bulabileceğimiz birkaç dezavantajdan biri, rakip dizüstü bilgisayar seçenekleriyle karşılaştırıldığında biraz hantal ve ağır olması (5,12 pound), bu da onu bazı rakiplere göre biraz daha az taşınabilir kılmasıdır. Ancak bir masaüstü bilgisayar alternatifi olarak genel kullanıcı için daha iyi bir şey bulmak zordur.

HP Kıskançlık 16

Hızlı ve iyi tasarlanmış bir yaratıcı iş istasyonu

Mark Coppock/Dijital Trendler

HP Elite Dragonfly G3

İnce ve hafif, birinci sınıf iş dizüstü bilgisayarı

Artıları

İnce ve hafif şasi

Zarif estetik

Mükemmel pil ömrü

Olağanüstü klavye ve dokunmatik yüzey

Sağlam iş özellikleri

5MP web kamerasıyla üstün video konferans

Eksileri

Performans ortalamanın altında

Masraflı

Bunu neden satın almalısınız: Dragonfly, taşınabilir ve iyi tasarlanmış, iş sınıfı bir dizüstü bilgisayardır.

Kimin için: İşe gidip gelenler, sık uçanlar, tam bir iş gezisi programı olanlar ve benzer durumlar.

Neden HP Elite Dragonfly G4’ü seçtik:

Elite Dragonfly G4 iş adamları, özellikle de sık sık işe gidip gelen ve seyahate çıkan çalışanlar için tasarlandı. Başlangıç ​​ağırlığı yalnızca 2,19 pound, bu da onu piyasadaki en hafif dizüstü bilgisayarlardan biri yapıyor, ancak diğer birçok kompakt dizüstü bilgisayardan daha fazla performans özelliği içeriyor. Buna 32 GB’a kadar RAM ve 2 TB PCI-e Gen4 SSD dahildir. 13,5 inç 3:2 ekran seçenekleri, WUXGA+ düşük güçlü IPS ekrandan 3K2K OLED dokunmatik panele kadar uzanır.

Bu seyahat arkadaşının, hem hızlı hem de güç açısından verimli 15 watt’lık 13. nesil Intel CPU’ları stoklayarak birkaç taviz vermesi gerekiyor. Dizüstü bilgisayar ayrıca iki adet USB-C/Thunderbolt 4 bağlantı noktası, USB-A 3.1 ve HDMI 2.1’in yanı sıra seyahatleriniz için 5G WWAN veri özellikleri eklemek istiyorsanız isteğe bağlı bir Nano SIM yuvasıyla donatılmıştır.

Son olarak, gizlilik konusunda endişeleriniz varsa, HP’nin istenmeyen gözlerin çalışmanıza bakmasını engellemeye yardımcı olacak gizlilik filtresi SureView ile birlikte gelen Elite Dragonfly G4’ün bir sürümü vardır. Transit sırasında uçaklarda veya trenlerde çok fazla zaman harcıyorsanız bu keyifli bir seçenek olabilir.

HP Elite Dragonfly G3

İnce ve hafif, birinci sınıf iş dizüstü bilgisayarı

Mark Coppock/Dijital Trendler

HP Dragonfly Pro Chromebook

Satın alabileceğiniz en iyi Chromebook

Artıları

Son derece hızlı ChromeOS performansı

Mükemmel, parlak ekran

İyi klavye ve üstün dokunsal dokunmatik yüzey

Sağlam yapı kalitesi

Kullanışlı canlı destek

Eksileri

Masraflı

Ortalamanın altında pil ömrü

Bunu neden satın almalısınız: Taşınabilirlik ve hafif işler için mükemmel olan, ucuz bir dizüstü bilgisayardır.

Kimin için: Öğrenciler, uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayar seçeneği arayanlar ve Chrome OS’tan memnun olanlar.

Neden HP Dragonfly Pro Chromebook’u seçtik:

HP, daha hafif işler ve sınıflar veya işler arasında kolay ulaşım için çok uygun, son derece uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayar arayan alıcılar için farklı seçeneklerle bazı sağlam Chromebook’lar üretiyor. Dragonfly Pro Chromebook kendi başına bir sınıftadır ve herhangi bir Chromebook’ta bulabileceğiniz en fazla yeniliği sunarken çoğundan biraz daha pahalıdır.

Başlangıç ​​olarak HP, Elite Dragonfly Chromebook ile Chromebook’taki ilk dokunsal dokunmatik yüzeyi tanıttı ve yeni model, tonlarca hassasiyet ve tamamen tıklanabilir bir yüzeye sahip, aynı derecede mükemmel bir sürüme sahip. Dragonfly Pro Chromebook’ta ayrıca oyun oynamayan bir Chromebook’ta ilk kez RGB klavye bulunuyor. HP, tek bir tuşa tıklayarak kolayca erişilebilen dizüstü bilgisayarla birlikte ilk yıl için ücretsiz 7/24 canlı destek bile sunuyor.

Ayrıca Chrome OS için fazlasıyla yeterli olan 16 GB RAM ve 256 GB PCIe SSD depolama alanı da mevcut. Chromebook’un hedefinin, hızlı çalışma için süper taşınabilir bir dizüstü bilgisayar sunmak ve Chrome OS ile bulut bilişime güvenmek olduğunu unutmayın. Bu özellikler, Google’ın hafif işletim sistemi için bir ton ameliyathane sağlar. Tek dezavantajı Chromebook’un yüksek fiyatıdır, ancak yine de buna değer.

HP Dragonfly Pro Chromebook

Satın alabileceğiniz en iyi Chromebook

Mark Coppock / Dijital Trendler

HP Pavilion Plus 14

Olağanüstü bir bütçe dizüstü bilgisayar seçeneği

Artıları

Muhteşem 90Hz OLED ekran

Sınıfında lider yapı kalitesi

Mükemmel klavye ve dokunmatik yüzey

Sağlam üretkenlik performansı

Satış fiyatlarında güçlü değer

Eksileri

Kısıtlama nedeniyle sınırlanan birim performansını inceleyin

Zayıf pil ömrü

Bunu neden satın almalısınız: 90Hz OLED ekrana sahip, uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayardır.

Kimin için: Muhteşem bir ekrana sahip, iyi tasarlanmış ve hızlı bir dizüstü bilgisayar isteyen herkes.

Neden HP Pavilion Plus 14’ü seçtik:

Bırakın 1.000 doların altında fiyatı olan, 90 Hz’de çalışan 14 inç 16:10 OLED ekrana sahip bir dizüstü bilgisayar bulmak hiç de kolay değil. Bu, şaşırtıcı derecede uygun fiyatlı, mükemmel özelliklere sahip, güzel görünümlü bir makine olan HP Pavilion Plus 14’tür. Alüminyum kasa sağlam bir yapıya sahiptir ve çekici estetiğiyle çok daha pahalı olan dizüstü bilgisayarlarla rekabet eder.

İçeride Intel Core i7-12700H’ye kadar, 16 GB’a kadar RAM ve 1 TB PCIe SSD bulunur. Bağlantı, iki USB-C 3.2 bağlantı noktası, bir USB-A 3.2 bağlantı noktası, bir HDMI 2.1 bağlantı noktası, bir 3,5 mm ses girişi ve bir microSD kart okuyucu içerir.

Ve yine, bunun 1000 doların altında bir fiyata satın alabileceğiniz bir dizüstü bilgisayar olduğunu yeterince vurgulayamayız. Bu kadar makul bir fiyata bu kadar mükemmel bir deneyim sunan çok az dizüstü bilgisayar var.

HP Pavilion Plus 14

Olağanüstü bir bütçe dizüstü bilgisayar seçeneği

Resim telif hakkı sahibinin izniyle kullanılmıştır

HP Kıskançlık x360 13

Harika bir ekrana sahip son derece uygun fiyatlı 2’si 1 arada bilgisayar

Artıları

Sağlam üretkenlik performansı

Şaşırtıcı derecede iyi pil ömrü

Mükemmel yapı kalitesi ve estetik

Muhteşem OLED ekran

Harika klavye

Ekonomik

Eksileri

Yaratıcı performans eksik

Bunu neden satın almalısınız: Birinci sınıf tasarıma ve ekrana sahip, bütçeye uygun bir 2’si 1 arada ürün.

Kimin için: Bütçenizi zorlamayan muhteşem ekrana sahip 2’si 1 arada bilgisayar isteyen herkes.

Neden HP Envy 360 13’ü seçtik:

Yalnızca 900 $ karşılığında 2,8K OLED ekrana sahip, iyi tasarlanmış, çekici, 360 derece dönüştürülebilir 2’si 1 arada bir ürün mü istiyorsunuz? Veya sadece 700 $ karşılığında mükemmel bir IPS ekrana sahip misiniz? O halde Envy x360 13 tam size göre bir dizüstü bilgisayardır.

Mükemmel 12. nesil Intel performansına, mükemmel pil ömrüne ve harika bir klavye ile dokunmatik yüzeye sahip olacaksınız. Bağlantılar Thunderbolt 4 ve Wi-Fi 6E ile sağlam olduğundan ödün vermeden bağlantıda kalabilirsiniz.

Bu kadar iyi tasarlanmış ve 1000 dolara yakın pek çok 2’si 1 arada ürün yok. Envy x360 13 daha da az olanlardan biri.

HP Kıskançlık x360 13

Harika bir ekrana sahip son derece uygun fiyatlı 2’si 1 arada bilgisayar

Editörlerin Önerileri

Hakkında:

Kontrol Ediliyor

Şu anda Netflix’teki en iyi gerilim filmleri

Noel komedileri, aksiyon filmleri ve dramalar var, ancak en azından Netflix’te çok fazla tatil temalı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ediyoruz:portföy aracılığı hizmeti Reklam ve İletişim:  Whatsapp:  262 606 0 726  Skype:  live:2dedd6a4f1da91be
Yasal Uyarı: Blog Sitemiz; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Sitemiz ve içerisinde bulunan tüm içerikler taslak halindedir, kesinliği kanıtlanmış bilgiler değildir. Sitemiz kar amacı gütmez, ücretsiz bilgi paylaşımı yapan bir websitesi olarak yayın hayatına başlayacaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği  [email protected]  adresi ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Yasal süre içerisinde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
mecidiyeköy escort cratosroyalbet ankara escort
ataşehir escort kurtköy escort gebze escort şişli escort casinoslot ankara escort şişli escort ankara escort istanbul escort adana escort izmir eskort bursa eskort konya escort gaziantep escort malatya eskort antalya eskort mersin escort escort izmir escort bayan ankara escort escort ankara ankara escort Megan Rain HD Porn Hardcore turkish sister Anal Sex Teens