Ana Sayfa / Gündem / 2024 Super Bowl’u izlemek yerine izlenebilecek 10 harika film

2024 Super Bowl’u izlemek yerine izlenebilecek 10 harika film

Tilki Projektör

Futbol taraftarları için Super Bowl fandomlarının doruk noktasıdır; tüm sezon öncesi maçlar, sezon sonrası çatışmalar ve oyun kurucular, dar uçlar ve geniş top alıcıları hakkında bitmek bilmeyen yorumlar buna yol açtı. Herkes için bu, film izleyerek vakit geçirmek için sıradan bir pazar günü.

2024 Super Bowl’un popüler kültür ortamını etkisi altına alması nedeniyle izlenecek doğru filmi bulmak zor olabilir. Digital Trends, Netflix, Amazon Prime Video, Peacock, Max ve Hulu gibi çeşitli yayıncılarda, sıkı sinemaseverlerden en pasif izleyiciye kadar evdeki herkesi memnun etmesi garanti olan filmlerin bir listesini derledi.

Hala daha fazla Super Bowl alternatifi mi istiyorsunuz? 2024 Super Bowl yerine izlenecek en iyi 5 Netflix TV şovunu, 2024 Super Bowl yerine izlenecek 10 harika TV şovunu, 2024 Super Bowl yerine izlenecek en iyi 3 Amazon Prime Video filmini ve izlenecek 3 harika Hulu şovunu deneyin. 2024 Super Bowl yerine izleyin.

Super Bowl 2024 önerilerine mi ihtiyacınız var? Super Bowl devre arası şovunda kimlerin performans sergilediğini, Super Bowl’un ücretsiz olarak nasıl izleneceğini, 2024 Super Bowl’un ne kadar süreceğini ve izlenecek üç harika spor belgeseline göz atın.

netflix

Aptal Para (2023)

Sony Resimleri

İşte hem güncel hem de inanılmaz derecede eğlenceli bir film. Kötü şöhretli GameStop kısa filmi beyaz perdede dramatize edildi Aptal Para. Bay ve Bayan Smith Başrol oyuncusu Paul Dano, oyuncu kadrosunun başında, hedge fonlarının ve diğer büyük piyasa oyuncularının video oyunu perakendecisi GameStop’un batacağına dair bahse girdiğini fark eden koltuk yatırımcısı Keith Gill rolünde yer alıyor. Gill ve onun gibiler bunun olmasına izin vermek yerine GameStop’un hisselerini sürdürülemez seviyelere çıkardı ve profesyonel yatırımcıların milyonlar kaybetmesine neden oldu.

Bu oyuncu kadrosunda yıldız sıkıntısı yok; SNL veteriner Pete Davidson, Eko kötü adam Vincent D’Onofrio, America Ferrera, Myha’la Herrold, Nick Offerman, Anthony Ramos, Seth Rogen, Talia Ryder, Sebastian Stan ve Shailene Woodley. Birçok amatör yatırımcının GameStop hisselerine yatırdıkları her şeyi kaybetmesi nedeniyle pek çok paramparça olmuş hayal de mevcut.

Aptal Para Netflix’te yayınlanıyor.

Tarzan Efsanesi (2016)

Warner Bros. Resimleri

Biraz vintage eğlence havasında mısın? Başarıdan önce BarbieMargot Robbie asıl aşk ilgisi olarak ormana girme riskini taşıyordu. Tarzan Efsanesi. Bu 2016 aksiyon-macera filmi kusursuz bir kadroya sahip. KuzeyliAlexander Skarsgård, klasik ucuz kahraman Tarzan rolünde ve Robbie, eşi Jane rolünde. Tarzan, ormandaki bir hayattan emekli olduktan sonra eşiyle birlikte Londra’da yaşıyor ve artık doğum adını John Clayton III olarak kullanıyor.

George Washington Williams (Samuel L. Jackson) adında bir Amerikalı, Belçika’nın köle ticaretini kendi evinde ifşa etmesi için ona yalvarınca Tarzan geri dönmek zorunda kalır. Tarzan’ın bilmediği şey ise Belçikalı temsilci Kaptan Léon Rom’un (Christoph Waltz), Tarzan’ı Ormanın Kralı’na karşı intikam peşinde olan Şef Mbonga’ya (Djimon Hounsou) vermek için çoktan onu yakalamaya çalıştığıdır.

Tarzan Efsanesi Netflix’te yayınlanıyor.

Yuva (2020)

IFC Filmleri

COVID-19 salgını, o dönemde vizyona giren birkaç harika filmi gölgede bıraktı ve bu film de onlardan biri. Yuva Görünüşte ulaşamayacağı büyük hayalleri ve özlemleri olan Rory O’Hara’nın (Jude Law) hikayesini anlatıyor. Rory, karısı Allison O’Hara’yı (Carrie Coon) planlarına uymaya ikna ettikten sonra tüm aileyi memleketi İngiltere’ye geri taşır.

O’Hara ailesi bir mülkte yaşamasına rağmen mali durumları çok kötüdür ve Rory gerçekte yaşamıyor. Allison ve Rory’nin evliliği çökmeye başlarken Rory, ya mali kurtuluşu ya da tamamen yıkımı olacak bir iş anlaşmasına son kez ulaşır. Bu, hiç bu kadar iyi olmamıştı Law ve Coon’un muhteşem oyunculuğunun yer aldığı harika bir gerilim filmi.

Yuva Netflix’te yayınlanıyor.

Hulu

Boston Boğazlayıcı (2023)

Tilki/Hulu

David Fincher’ınki gibi filmleri seven film hayranları için Zodyak (hala en iyi filmi), Boston Boğazlayıcı Gerçek hayattaki bir seri katilin hiçbir şeyden haberi olmayan halkı terörize ettiğini görme dürtüsünü tatmin etmeli. Gerçek olaylara dayanan film, 1960’larda geçiyor ve muhabirler Loretta McLaughlin (Keira Knightley, bugün çalışan en küçümsenen aktrislerden biri olduğunu bir kez daha kanıtlıyor) ve Jean Cole’un (yine Baw-stan aksanıyla Carrie Coon) araştırmasını takip ediyor. daha sonra Boston Boğazlayıcısı olarak anılacak bir seri katilin birkaç kadına tecavüz etmesi ve öldürmesi.

McLaughlin ve Cole, raporlarında, polisin inandırıcı ipuçları bulma konusunda başarısız olması ve kritik bilgileri diğer şehirlerdeki polis departmanlarıyla paylaşmaması nedeniyle soruşturmayı mahvettiğini ortaya koyuyor. Boston Boğazlayıcı biraz türev olabilir ama yine de izlemesi büyüleyici. Bunu yaparken ışıkları açık bırak.

Boston Boğazlayıcı Hulu’da yayınlanıyor.

Bilinmeyen (2022)

Victor “Sully” Sullivan (Mark Wahlberg) ve Nathan Drake (Tom Holland), Columbia Pictures’da hamlelerini yapmayı planlıyor Bilinmeyen. fotoğraf: Clay Enos sony

Uncharted video oyunlarının hayranları aslına sadık bir uyarlama beklememeli. MCU’nun Örümcek Adamı Tom Holland, serinin ana kahramanı Nathan “Nate” Drake’ten daha genç ve farklı bir karakteri canlandırıyor. Bilinmeyen Film, Nate’in başlangıç ​​hikâyesine ve Nate’in kayıp kardeşi Sam Drake’in (Rudy Pankow) ortağı olduğunu iddia eden hazine avcısı Victor “Sully” Sullivan (Mark Wahlberg) ile nasıl ortaklık kurduğuna alternatif bir bakış.

Nate ve Sully’nin ilk seferinin önünde duran çok zengin bir adam olan Santiago Moncada (Antonio Banderas), Jo Braddock’u (Tati Gabrielle) ve paralı askerlerden oluşan ekibini yollarına çıkan herkesi ortadan kaldırmaları için kiralar. Nate ve Sully’nin yardım isteyebileceği tek kişi Chloe Frazer’dır (Sophia Ali), ama o bile pek güvenilir olmayabilir.

Bilinmeyen Hulu’da yayınlanıyor.

Amazon Prime Videosu

Hava (2023)

Amazon Stüdyoları

Domuz derileri ve Taylor Swift’in olmadığı bir spor draması mı istiyorsunuz? O zaman izle Hava, bir çift gösterinin icadını ve pazarlanmasını belgeleyen 2023 yapımı bir film. Evet, kulağa inanılmaz derecede sıkıcı geliyor ama bu ayakkabılar sıradan ayakkabılar değil; onlar Air Jordan’lar ve Hava görünüşte ilgili olduğu üründen daha fazlasıdır.

Başrollerde Matt Damon (Oppenheimer), Viola Davis, Jason Bateman ve Ben Affleck’in yer aldığı film, aslında basketbol efsanesi Michael Jordan’ın ilk ortaya çıkışını ve bu Air Jordan’ları üreten şirket olan Nike’ın, sporcunun büyüklüğünü ilk fark eden şirket olduğunu anlatıyor. Tabii ki sadık annesinden sonra.

Hava Amazon Prime Video’da yayınlanıyor.

Tuz yanığı (2023)

Amazon Prime Videosu

Geçtiğimiz yılın sonlarında en çok konuşulan filmlerden biri Tuz yanığı, Uzun süre banyo yaptıktan sonra küvetin boşaltılma şeklini sonsuza kadar değiştiren bir film. Tuz yanığı varlıklı ve yakışıklı sınıf arkadaşı Felix Catton ile arkadaş olan Oxford Üniversitesi üniversite öğrencisi genç Oliver Quick (Barry Keoghan) ile ilgilidir.PriscillaJacob Elordi). Oliver bir aile trajedisi yaşadığında Felix onu yaz boyunca ailesinin Saltburn’deki yemyeşil malikanesinde kalmaya davet eder.

Felix’in yakın ailesi, ebeveynleri Leydi Elspeth Catton (Rosamund Pike) ve Sir James Catton (Richard E. Grant) ile Felix’in kız kardeşi Venetia Catton (Alison Oliver) da dahil olmak üzere, Oliver’a karşı oldukça sıcak davranıyorlar. Ancak Felix’in kuzeni Farleigh Start (Gran TurismoArchie Madekwe), Oliver’ın niyetinden hemen şüphelenmeye başlar. Saltburn’de uzun bir yaz olacak ve Oliver oradaki yerini kazanmak için elinden geleni yapmak zorunda kalacak.

Kol saati Tuz yanığı Amazon Prime Video’da.

tavuskuşu

Kalanlar (2023)

Tilki Projektör

Noel çoktan bitmiş olabilir ama harika filmlerin modası asla geçmez. Aramak için biraz erken olsa da Kalanlar Bir klasik, çok sayıda eleştirel övgü, seyircinin muazzam iyi niyeti ve En İyi Film, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Da’Vine Joy Randolph) ve En İyi Erkek Oyuncu (Paul Giamatti) dahil olmak üzere çok sayıda Oscar adaylığıyla yoluna devam ediyor.

Kalanlar içki sorunu olan depresif, alaycı bir hazırlık okulu öğretmeni olan Paul Hunham arasındaki beklenmedik bağı anlatıyor; Hunham’ın ailesi tarafından geride bırakılan öğrencisi Angus Tully; ve 1970’teki Noel tatilinde yaslı okul aşçısı Mary Lamb. Eşit kısımlar kuru komik ve şaşırtıcı derecede dokunaklı, Kalanlar aşırı duygusal olmadan duygusal olarak tatmin edicidir.

Kol saati Tavus Kuşunda Kalanlar.

Maymunlar Gezegeninin Yükselişi (2011)

20. Yüzyıl Stüdyoları

Daha maceralı bir şey havasında mısınız? Daha sonra Maymunların gezegenin yükselişi sadece bilet. Film, Dr. William Rodman (James Franco) tarafından insanlar arasında yetiştirilen süper zeki şempanze Caesar’a (Andy Serkis) odaklanıyor. Sezar’ın zekası diğer maymunlarla karşılaştırıldığında çok geniştir, ancak o bile aslında insan olmak konusunda yetersizdir.

Will, Sezar’ın velayetinden vazgeçmek zorunda kalınca şempanze, hakimiyet kazanmanın bir yolunu bulana kadar diğer maymunlar tarafından dışlanır. Buradan sonra Sezar, diğer tüm maymunları kendisine zekasını veren deneysel ilaca maruz bırakarak bir devrimi harekete geçirir. Sezar, maymun arkadaşlarına, insan bakıcılarına nasıl “hayır” diyeceklerini gösterdiğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Kol saati Maymunların gezegenin yükselişi Peacock’ta.

Maksimum (eski adıyla HBO Max)

Everest (2015)

Evrensel Resimler

Eğer bilimkurgu maymunları teknenizi yüzdürmüyorsa, Everest Dağı’nın gerçek hayattaki gösterisine ne dersiniz? Dünyanın her yerinden dağcılar her yıl Everest Dağı’nı ziyaret ediyor, ancak bazı meraklılar bunun ne kadar tehlikeli olabileceğinin farkında değil. Everest 1996 yılında deneyimli rehberler Rob Hall (Jason Clarke) ve Scott Fischer’in (Jake Gyllenhaal) iki farklı grubu dağa tırmanmasıyla gerçekleşen gerçek hayattaki bir olayı dramatize ediyor.

Yol boyunca yapılan basit hatalar, durumu grup arasında bir ölüm kalım mücadelesine dönüştürür. Yükseklik ve yorgunluk onları alamıyorsa şiddetli soğuk alacak. Her şey kontrolden çıktığında çok az kişi Everest’in öfkesinden sağ çıkabilecek.

Kol saati Everest Maks.

Editörlerin Önerileri

Hakkında:

Kontrol Ediliyor

Japonya’nın aya iniş aracı soğuk ay gecesinden uyanıyor

Japonya’nın aya iniş aracı, Dünya’daki görev kontrolörleri ile yeniden temas kurdu ve iki hafta boyunca …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ediyoruz:portföy aracılığı hizmeti Reklam ve İletişim:  Whatsapp:  262 606 0 726  Skype:  live:2dedd6a4f1da91be
Yasal Uyarı: Blog Sitemiz; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Sitemiz ve içerisinde bulunan tüm içerikler taslak halindedir, kesinliği kanıtlanmış bilgiler değildir. Sitemiz kar amacı gütmez, ücretsiz bilgi paylaşımı yapan bir websitesi olarak yayın hayatına başlayacaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği  [email protected]  adresi ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Yasal süre içerisinde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
mecidiyeköy escort ankara escort deneme bonusu veren siteler mamigeek.com
ataşehir escort kurtköy escort gebze escort şişli escort casinoslot ankara escort şişli escort ankara escort istanbul escort adana escort izmir eskort bursa eskort konya escort gaziantep escort malatya eskort antalya eskort mersin escort escort izmir escort bayan Megan Rain HD Porn Hardcore turkish sister Anal Sex Teens