Ana Sayfa / Teknoloji / En İyi Apple Fırsatları: MacBook’lar, AirPod’lar, iPad’ler, iMac’ler, AirTags ve daha fazlası

En İyi Apple Fırsatları: MacBook’lar, AirPod’lar, iPad’ler, iMac’ler, AirTags ve daha fazlası

Hemen hemen tüm Apple ürünleri, ilgili teknoloji türleri için sınıfının en iyilerinden bazılarıdır. Bununla birlikte, iPad veya MacBook gibi Apple dışı varyantlardan biraz daha pahalı olan birçok cihazla ayrıcalık için ödeme yaparsınız. Bu nedenle, aşağıdakiler gibi harika Apple fırsatlarını bulmak çok faydalıdır. Aksesuarlardan AirPod’lara ve daha fazlasına kadar çok rağbet gören Apple ürünlerinde önemli ölçüde tasarruf etmenin en iyi yollarından bazılarını seçtik. Şu anda favori Apple fırsatlarımızdan bazılarına aşağıdan göz atın.

İçindekiler

 • AirTags (4’lü paket) — 89 dolardı, eskiden 99 dolardı
 • Sihirli Klavye — 115 dolardı, 129 dolardı
 • Magic TrackPad — 115 dolardı, 129 dolardı
 • 2021 Apple TV 4K — 135 dolardı, 199 dolardı
 • AirPods Pro (2. Nesil) — 225 dolardı, 249 dolardı
 • Apple Watch Series 8 — 359 dolardı, eskiden 429 dolardı
 • AirPods Max — 480 dolardı, eskiden 549 dolardı
 • iPad Air (5. Nesil) — 679 Dolar, eskiden 749 Dolardı
 • Apple Watch Series 7 — 691 Dolar, eskiden 749 Dolardı
 • 2020 MacBook Air — 750 Dolar, eskiden 999 Dolardı
 • 27 inç iMac — 1.350 dolardı, eskiden 1.999 dolardı

AirTags (4’lü paket) — 89 dolardı, eskiden 99 dolardı

Öğeleri yanlış yerleştirme konusunda endişeleniyorsanız, Apple AirTags’e ihtiyacınız var. Tek dokunuşla basit bir kurulumla, iPhone veya iPad’iniz anında bir AirTag’e bağlanır, böylece Find My uygulamasıyla her zaman öğe bulmayı kullanabilirsiniz. Bu, arabanızın anahtarları, çantanız veya AirTag’i sığdırabileceğiniz veya takabileceğiniz herhangi bir şey olabilir. Bir şeyi yanlış yerleştirirseniz, AirTag’i Kayıp Moduna geçirerek Bul ağında algılandığında onu tespit etmenize yardımcı olması için bildirim almanız yeterlidir. Yakınlarda olduğunu bildiğiniz halde, onu bulmak için kanepeyi hareket ettirmeye değip değmeyeceğinden emin değilseniz, yerleşik hoparlörden de ses çalabilirsiniz.

Sihirli Klavye — 115 dolardı, 129 dolardı

Beyaz arka planda Apple Magic klavye.

Diğer Apple cihazlarınız kadar şık görünen bir klavye istiyorsanız, Apple Magic Keyboard’a ihtiyacınız var. Parmak uçlarınızın altında iyi hissettiren tuş başlıkları ile de harika bir kalite. Şarj etmenin uygun bir yolunu kanıtlayan Lightning – USB kablosuyla şarjlar arasında haftalarca dayanabilir. Ayrıca, tam boyutlu ok tuşlarıyla birlikte kolay veri girişi için sayısal bir tuş takımının olduğu genişletilmiş bir düzen kazanırsınız. Touch ID desteği yok ama onun dışında iyi bir seçenek. Ne kadar zarif göründüğüne, ancak yazmanın tatmin edici olmasına bayılacaksınız.

Magic TrackPad — 115 dolardı, 129 dolardı

Apple Sihirli İzleme Dörtgeni

Fare yerine izleme dörtgeni kullanmayı tercih ediyorsanız, Apple Magic İzleme Dörtgenini seveceksiniz. Yüzeyin altında, uyguladığınız basınç miktarındaki küçük farkları algılayan sensörler bulunur, böylece nasıl çalıştığınız konusunda daha kesin olabilirsiniz. Kenardan kenara geniş bir cam yüzey alanı vardır, böylece kısıtlanmadan etkili bir şekilde kaydırabilir ve kaydırabilirsiniz. Aynı zamanda haftalarca dayanan uzun ömürlü bir pil ömrüne sahiptir, dolayısıyla kullanışlıdır.

2021 Apple TV 4K — 135 dolardı, 199 dolardı

Apple TV 4K, Apple TV içeriğinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen herkes için harika bir akış aygıtıdır. Artık pek çok TV’de iTunes ve Apple TV desteği olsa da, Apple TV 4K, satın alımlarınızdan herhangi biriyle gelen ekstraları görmenin tek yolu olmaya devam ediyor. Kutu ayrıca Dolby Atmos desteği ve Siri uzaktan kumandası üzerinden sesli kontroller sunar. İki çift AirPods sahipleri özel olarak dinlemenin keyfini çıkarabilirken, AirPlay desteği diğer Apple cihazlarından içerik paylaşmayı kolaylaştırır.

AirPods Pro (2. Nesil) — 225 dolardı, 249 dolardı

Apple AirPods Pro 2, şarj kutusunun içinde.
Simon Cohen / Dijital Trendler

En iyi AirPods fırsatlarından biri, Apple AirPods Pro’da (2. nesil). Etkileyici ses kalitesi sunan buradaki gerçek avantaj, arka plan gürültüsünü ne kadar etkili bir şekilde engelledikleridir. Önceki nesle göre iki kat daha fazla Aktif Gürültü Önleme özelliğiyle, müziğinize veya podcast dinlemeye ne kadar odaklanabileceğinize şaşıracaksınız. Kişiselleştirilmiş uzamsal ses ile, her şeyin kulağa ne kadar harika geldiğini daha da artıran dinamik kafa takibi ile yalnızca sizin için ayarlanmış müziğin keyfini çıkarırsınız. Altı saate kadar dinleme süresi ve kılıf üzerinden toplam 30 saate kadar dinleme süresi ile bunlar, yanınızda bulundurmanız için inanılmaz derecede kullanışlı kulaklıklardır.

Apple Watch Series 8 — 359 dolardı, eskiden 429 dolardı

Apple Watch Series 8'de bir aramayı yanıtlayan bir kişinin yakın çekimi.

Çoğu insan için sürekli olarak en iyi Apple Watch fırsatlarından biri olan Apple Watch Series 8, harika bir akıllı saattir. Apple’ın sizi düzenli egzersiz yapmaya ve sadece daha fazla hareket etmeye motive eden Activity Rings sistemi aracılığıyla daha sağlıklı alışkanlıkları teşvik etmek için harika. Ayrıca koşular, yürüyüşler, yüzmeler gibi tüm antrenmanlarınızı ve hatta Tai Chi ve dans gibi daha da alışılmadık egzersizlerinizi takip eder. Egzersiz dışında, acil durumlarda çarpışma tespiti ve düşme tespiti de elde edersiniz. EKG işlevi, kalp atış hızınızı istediğiniz zaman kontrol etmenize olanak tanırken, düzensiz kalp ritmi veya alışılmadık derecede yüksek veya düşük kalp atış hızı durumunda da bildirim alırsınız.

AirPods Max — 480 dolardı, eskiden 549 dolardı

Bir adam Apple AirPods Max takıyor.
Riley Young/Dijital Trendler

Apple AirPods Pro Max, ev sineması kurulumunuz veya günlük işe gidip gelirken kendinizi kaybetmeniz için mükemmel olan güçlü kulaklıklardır. Apple tasarımı dinamik sürücüyle, dinamik kafa izleme özellikli uzamsal sesle her zaman aslına uygun ses elde edersiniz. Sizin tarafınızdan zahmetsiz bir kurulumla burada tiyatro benzeri ses elde edilebilir. Ayrıca, dış gürültüyü engelleyen oldukça etkili aktif gürültü önleme özelliği vardır, böylece kendinizi bu deneyime kaptırabilirsiniz. Örgü örgü gölgelik ve hafızalı köpük kulak yastıkları sayesinde rahat yapı, bunları uzun süre takmak için harika kılar.

iPad Air (5. Nesil) — 679 Dolar, eskiden 749 Dolardı

iPad Air 5'te kullanılan LumaFusion uygulaması.
Andy Boxall/Dijital Trendler

En iyi iPad fırsatlarından birini en iyi iPad’lerden biriyle birleştirin ve yanlış gidemezsiniz. Apple iPad Air (5. nesil) bu cihazdır. MacBook’larda sıklıkla gördüğünüz, hızlı performans sağlayan güçlü bir M1 yongasına sahiptir. Ayrıca True Tone desteğine sahip muhteşem 10,9 inç Liquid Retina ekranı, P3 geniş renk ve ultra düşük yansıtma özelliği de var. 12 MP Ultra Geniş ön kamera, Merkez Sahne desteği sayesinde görüntülü görüşme yapmak için harikadır, True Tone flaşlı 12 MP Geniş arka kamera vardır.

Apple Watch Series 7 — 691 Dolar, eskiden 749 Dolardı

Bilekte Apple Watch Series 7.
Andy Boxall/Dijital Trendler

Daha eski teknoloji olabilir, ancak buradaki Apple Watch Series 7, hücresel bir model olma avantajına sahiptir. İlgili bir hücresel ağ ile eşleştirin ve telefonunuzun her zaman yanınızda olmasına güvenmeniz gerekmez. Series 8’de olduğu gibi, vücudunuzun önemli kısımlarını izlemek için bir EKG uygulamasıyla birlikte bir kan oksijen sensörü alırsınız. Ayrıca son derece dayanıklıdır, bu nedenle koşudan yürüyüşe ve yüzmeye kadar tüm antrenmanlarınıza ayak uydurabilir. Çatlamaya ve toza dayanıklı, uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Buradaki ek avantaj, hücresel bağlantıya sahip olmasıdır, böylece o sırada iPhone’unuzun yanınızda olmasına ihtiyaç duymadan birisini arayabilir veya bir metin gönderebilirsiniz.

2020 MacBook Air — 750 Dolar, eskiden 999 Dolardı

Ayakta duran bir masada 2020 MacBook Air'de Apple TV+ Foundation serisini izlemek.

Sıklıkla gördüğümüz en iyi MacBook fırsatlarından biri olan Apple MacBook Air M1, en son M2 çipe sahip olmayabilir, ancak çoğu amaç için çok hızlı kalır. 8 çekirdekli CPU ile tüm önemli görevleriniz ve daha fazlası için harikadır. Ayrıca, metnin keskin ve net, renklerin ise daha canlı olmasını sağlayan hoş bir 13,3 inç Retina ekrana sahiptir. Fansız tasarım, sizi eğlendirmek için 18 saate kadar tüm gün pil ömrü kazanırken sessiz kullanım anlamına gelir. Hem öğrenciler hem de hafif ama güçlü olması sayesinde hemen hemen herkes için ideal bir dizüstü bilgisayar. Şu anda etraftaki en iyi dizüstü bilgisayar fırsatlarından biri.

27 inç iMac — 1.350 dolardı, eskiden 1.999 dolardı

Bir iMac'te Google Fotoğraflar slayt gösterisi.

Intel’in iMac serisinin sonuncusu olan Retina 5K ekranlı Apple iMac 27 inç, Apple silikon avantajına sahip olmasa bile yine de dikkate alınmaya değer. 8 GB bellek ve 512 GB SSD depolama ile birlikte 6 çekirdekli 3.3 GHz Intel Core i5 işlemciye sahiptir. Aynı zamanda biraz hafif oyunların mümkün olmasını sağlamak için özel bir AMD Radeon Pro 5300 4GB grafik kartına sahiptir. İdeal bir dünyada, daha yeni iMac ile gitmek isterken, paralara gerçekten göz kulak olmanız gerekiyorsa, bunu takdir edeceksiniz. 5120 x 2880 çözünürlüğe sahip 27 inç 5K ekranı görülmeye değer.

Editörün seçimini okudunuz, unsur.net ekibi teşekkür eder.
Hakkında: Admin

Kontrol Ediliyor

Honkai: Star Rail 1.2: Yukong’u nasıl ücretsiz edinebilirim

1.2 güncellemesinden itibaren, Honkai: Yıldız Raylı bir tane daha ücretsiz dört yıldızlı karakter sunar. Skyfaring …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ediyoruz:portföy aracılığı hizmeti Reklam ve İletişim:  Whatsapp:  262 606 0 726  Skype:  live:2dedd6a4f1da91be
Yasal Uyarı: Blog Sitemiz; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Sitemiz ve içerisinde bulunan tüm içerikler taslak halindedir, kesinliği kanıtlanmış bilgiler değildir. Sitemiz kar amacı gütmez, ücretsiz bilgi paylaşımı yapan bir websitesi olarak yayın hayatına başlayacaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği  [email protected]  adresi ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Yasal süre içerisinde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
eduburs.com bakırköy escort casibom esenyurt escort avcılar escort beylikdüzü escort
ataşehir escort kurtköy escort gebze escort şişli escort casinoslot ankara escort şişli escort ankara escort istanbul escort adana escort izmir eskort bursa eskort konya escort gaziantep escort malatya eskort antalya eskort mersin escort escort izmir escort bayan ankara escort escort ankara ankara escort Megan Rain HD Porn Hardcore turkish sister Anal Sex Teens