Ana Sayfa / Futbol / Galatasaray / Fanatik müellifleri Galatasaray – Lazio müsabakasını yazdı!

Fanatik müellifleri Galatasaray – Lazio müsabakasını yazdı!

MEHMET DEMİRKOL: TARTIŞMASIZ BAŞKAN

Galatasaray’ın birinci yarıdaki oyunu gayeyle ahenk açısından harikaya yakındı. Topa sahip oldular. Bunu, top çıkarırken kalabalık ve çok yeterli yayılarak rakibin baskısını boşa çıkararak yaptılar. Topu ayağına alan oyuncu pas verebilecek 2-3 boş oyuncu görebildi.

MEHMET DEMİRKOL: TARTIŞMASIZ ÖNDER

Bu Sarri’nin hiç güzeline gitmedi. Sabırla topu çevirerek çıktılar. Sonuçta top daha çok Galatasaray kalesinden uzakta kaldı. Öte yandan konum bulmak mümkün olmadı. Ancak bu da olağan. Lazio’nun akın denemelerindeki savunma işleyişiyse her türlü övgüyü hak ediyor. Diagne dışındaki tüm oyuncular yanlışsız arada savunmaya yardım ettiler. Kanatta 2’li 3’lü karşılama vardı ve kontak da sağlandı.

MEHMET DEMİRKOL: TARTIŞMASIZ ÖNDER

Kademeler derslikti

Hafta sonunda Altay’dan o golü yiyen ekiple bu kadronun tıpkı olduklarına inanmak güç. Seçkin sızmalarda ise Nelsson-Marcao kademeleri derslikti. Derin savunmayı çok uyumlu yaptılar. Birinci yarıda Lazio’yu 0 isabetli şut ve 0.30 gol beklentisinde tutmayı başardılar. Nitekim rakip için son derece can sıkıcı bir disiplin vardı.

MEHMET DEMİRKOL: TARTIŞMASIZ ÖNDER

Diagne çıkınca…

İkinci yarıda Lazio kendi sağını daha güzel kullandı. Diagne oyundan çıktıktan sonra savunmadan ekstra adam çıkarmaları da bunda tesir yaptı. Terim bu riski Kerem ve Morutan’la bu santrforsuz oyundan baskın çıkararak kullanmak istedi fakat olmadı. Lakin tekrar amaç açısından bakıldığında Lazio’ya yalnızca uzatma dakikalarında 1 isabetli şut ve 0.56 gol beklentisi vermek planın sonucu. Bu gerçek planla tam manasıyla hak edilmiş bir liderlik.

ERMAN ÖZGÜR: BAŞKAN GİTTİ, ÖNDER DÖNDÜ

Galatasaray lige göre büsbütün değişen Avrupa konsantrasyonunun yanında Fatih Terim’in Babel ve Feghouli tercihi ile hem gücü yüksek hem de kaliteli bir grup imajı verdi. Lazio’nun galibiyete daha fazla gereksinimi olmasına karşın risk almaması ve Galatasaray oyun üstünlüğünü birinci yarı boyunca rakibine vermemesi bizim için olumlu detaylar oldu. İmmobile’nin durumu hariç işin savunma tarafı neredeyse kusursuzdu. 2. yarıya başlangıçta tempo daha da düşüktü.

ERMAN ÖZGÜR: ÖNDER GİTTİ, BAŞKAN DÖNDÜ

Skorun Galatasaray’ın avantajına olması denetimli oyunu beraberinde getirdi. Diagne biraz mukadderatına terk edildi. Lazio risk almamakta direnince karşılıklı atılımlarında oyuna ya da temponun yükselmesine bir katkısı olmadı. Hatta Fatih hocanın en öne Diagne yerine Kerem’i atması bile İtalyanlar öne çok adamla çıkamayınca avantaja dönüşmedi. Futbol ismine olumlu konuşulacak neredeyse hiçbir şey yoktu. Galatasaray skora bakınca istediğini alan, önder geldiği İtalya’dan tekrar önder dönen taraftı.

ERMAN ÖZGÜR: ÖNDER GİTTİ, ÖNDER DÖNDÜ

Sonuçta Galatasaray için Mart ayına kadar bu genç kadronun daha olgun ve oynama pratiği gelişmiş bir gruba dönüşebileceği düşünülürse, kümeden önder çıkmak, kura avantajını da bir arada getireceğinden Galatasaray’ın yeterli bir derece yapmasını sağlayabilir.

OĞUÇ DİZER: KUTLU OLSUN TÜRKİYE

Lokal futbol kıymetlerimiz, ne derece güdük eksende inşa edilip; berbat icra edilse de; Galatasaray Avrupa podyumunda nitekim bir öteki mahalde! Roma gecesi birinci yarı üretimine bakınca, sonuç? Sarı-Kırmızılı, Arslanlar matluba muvafık uygulama ile ‘Dolce vita’ oksijeni soluttu.

OĞUÇ DİZER: KUTLU OLSUN TÜRKİYE

Babel, Feghouli, Diagne savunma ve atak etkinliklerinde artı bedeller yansıttı. Kerem her topla buluşmasında Lazio savunmasını gerilime, bizi umuda taşıdı. Aanholt, 42’de gole çok yaklaştı, direkte kaldı. Sarri ve İmmobile gergin, Terim sakin, inançlı hali birinci 45’in ve 90+5 dakikanın önder armadası net profili 0-0. Karşılaşmayı düzgün yöneten İspanyol, 51’ de İmmobile’nin, Musleramız’a reva gördüğü kartlık harekete katarakt hamili üzere nasıl baktı? 60’tan itibaren Sarri ve Terim akıl oyunları akabinde; atakları başladı.

OĞUÇ DİZER: KUTLU OLSUN TÜRKİYE

Sarri tepindiği ile kaldı!

Emre Kılınç, Morutan, 69’da da Ömer Bayram. Gerçek tercih önde her an her şeyi yapabilecek iki genç desteği ve bayrama kazasız belasız kavuşabilme ismine Ömer Bayram alanda. 80’de hakem Morutan pasını tahminen de muhtemel Galatasaray golünü önledi! 87’de Mohammed ve Luyindama yere indi.

OĞUÇ DİZER: KUTLU OLSUN TÜRKİYE

Sarri tepindiği ile kaldı!

89’da Muslera hem topu hem de yüreklerimizi elinde tuttu; Zaccagni baş vuruşunda. En uzun 5 dakikaya geçtik artık. Muslera İmmobile’ye ‘Muslecilin’ aşısı yaptı. Mohamed ve Emre Kılınç’ın cümlemize Prozac; Lazio’ya ‘Sodyum siyanit’ tesiri yapacak gol teşebbüsü de akim kaldı. Sonuçta Galatasaray başkan gittiği Roma’da 0- 0 ile önder kaldı. Kutlu olsun Türkiye.

UMUT EKEN: AVRUPA PLANI İŞLİYOR

Galatasaray, bu dönem Avrupa’da sadık kaldığı planla oynadı. Geride kalan 5 küme maçında hiç geriye düşmeden, B planına muhtaçlık duymayarak burada tutunmuşlardı.

UMUT EKEN: AVRUPA PLANI İŞLİYOR

Kerem’in sürat kattığı, çoğunlukla değişen atak kümesinin açık alan oyununa güvenmişti yeniden Terim. Lakin istediklerini çok da yaptıklarını söylemek mümkün değil. Ya Lazio’yu eksik yakalayamadılar ya da atılan uzun topları İtalyan yarı alanında tutmak mümkün olmadı.

UMUT EKEN: AVRUPA PLANI İŞLİYOR

Bu istikametiyle bakınca santrfor ardı rolünde genelde başarılı işler çıkaran Halil aranır üzere oldu. Terim, ekstra bir atakçıyla, merkezi eksiltmek istememiş olmalı. Pedro üzerinden atak olgunlaştırmaya çalışan Lazio’nun Galatasaray ceza alanı etrafında pas trafiği oluşturmaması, işleri daha da kolaylaştırdı Galatasaray ismine.

UMUT EKEN: AVRUPA PLANI İŞLİYOR

Birden fazla lig maçından daha az tehdit yaşadı Terim’in takımı. İkinci yarı hareketlenen Lazio sağ kanadına süratli bir müdahaleyle tahlil bulununca, oyun tempo bulamadı. Terim’in istediği senaryo da bu olmalı. Galatasaray, hiç geri düşmeyip, yalnızca 3 gol (1 penaltı) yediği bir dönemle namağlup önder bitirdi kümesi. Şampiyonlar ligi temposu görmüş kadrolardan kaçmış olmak büyük fırsat.

MEHMET DEMİRKOL: TARTIŞMASIZ ÖNDER

Bu Sarri’nin hiç güzeline gitmedi. Sabırla topu çevirerek çıktılar. Sonuçta top daha çok Galatasaray kalesinden uzakta kaldı. Öte yandan durum bulmak mümkün olmadı. Lakin bu da olağan. Lazio’nun akın denemelerindeki savunma işleyişiyse her türlü övgüyü hak ediyor. Diagne dışındaki tüm oyuncular yanlışsız arada savunmaya yardım ettiler. Kanatta 2’li 3’lü karşılama vardı ve kontak da sağlandı.

MEHMET DEMİRKOL: TARTIŞMASIZ BAŞKAN

Kademeler derslikti

Hafta sonunda Altay’dan o golü yiyen grupla bu ekibin tıpkı olduklarına inanmak sıkıntı. Nadir sızmalarda ise Nelsson-Marcao kademeleri derslikti. Derin savunmayı çok uyumlu yaptılar. Birinci yarıda Lazio’yu 0 isabetli şut ve 0.30 gol beklentisinde tutmayı başardılar. Hakikaten rakip için son derece can sıkıcı bir disiplin vardı.

MEHMET DEMİRKOL: TARTIŞMASIZ ÖNDER

Diagne çıkınca…

İkinci yarıda Lazio kendi sağını daha âlâ kullandı. Diagne oyundan çıktıktan sonra savunmadan ekstra adam çıkarmaları da bunda tesir yaptı. Terim bu riski Kerem ve Morutan’la bu santrforsuz oyundan baskın çıkararak kullanmak istedi ancak olmadı. Ancak yeniden gaye açısından bakıldığında Lazio’ya yalnızca uzatma dakikalarında 1 isabetli şut ve 0.56 gol beklentisi vermek planın sonucu. Bu hakikat planla tam manasıyla hak edilmiş bir liderlik.

ERMAN ÖZGÜR: BAŞKAN GİTTİ, ÖNDER DÖNDÜ

Galatasaray lige göre büsbütün değişen Avrupa konsantrasyonunun yanında Fatih Terim’in Babel ve Feghouli tercihi ile hem gücü yüksek hem de kaliteli bir ekip imgesi verdi. Lazio’nun galibiyete daha fazla gereksinimi olmasına karşın risk almaması ve Galatasaray oyun üstünlüğünü birinci yarı boyunca rakibine vermemesi bizim için müspet detaylar oldu. İmmobile’nin durumu hariç işin savunma tarafı neredeyse kusursuzdu. 2. yarıya başlangıçta tempo daha da düşüktü.

ERMAN ÖZGÜR: ÖNDER GİTTİ, ÖNDER DÖNDÜ

Skorun Galatasaray’ın avantajına olması denetimli oyunu beraberinde getirdi. Diagne biraz yazgısına terk edildi. Lazio risk almamakta direnince karşılıklı ataklarında oyuna ya da temponun yükselmesine bir katkısı olmadı. Hatta Fatih hocanın en öne Diagne yerine Kerem’i atması bile İtalyanlar öne çok adamla çıkamayınca avantaja dönüşmedi. Futbol ismine olumlu konuşulacak neredeyse hiçbir şey yoktu. Galatasaray skora bakınca istediğini alan, önder geldiği İtalya’dan yeniden önder dönen taraftı.

ERMAN ÖZGÜR: ÖNDER GİTTİ, ÖNDER DÖNDÜ

Sonuçta Galatasaray için Mart ayına kadar bu genç ekibin daha olgun ve oynama pratiği gelişmiş bir kadroya dönüşebileceği düşünülürse, kümeden başkan çıkmak, kura avantajını da bir arada getireceğinden Galatasaray’ın uygun bir derece yapmasını sağlayabilir.

OĞUÇ DİZER: KUTLU OLSUN TÜRKİYE

Lokal futbol kıymetlerimiz, ne derece güdük eksende inşa edilip; berbat icra edilse de; Galatasaray Avrupa podyumunda hakikaten bir diğer mahalde! Roma gecesi birinci yarı üretimine bakınca, sonuç? Sarı-Kırmızılı, Arslanlar matluba muvafık uygulama ile ‘Dolce vita’ oksijeni soluttu.

OĞUÇ DİZER: KUTLU OLSUN TÜRKİYE

Babel, Feghouli, Diagne savunma ve hamle etkinliklerinde artı kıymetler yansıttı. Kerem her topla buluşmasında Lazio savunmasını gerilime, bizi umuda taşıdı. Aanholt, 42’de gole çok yaklaştı, direkte kaldı. Sarri ve İmmobile gergin, Terim sakin, inançlı hali birinci 45’in ve 90+5 dakikanın başkan armadası net profili 0-0. Karşılaşmayı düzgün yöneten İspanyol, 51’ de İmmobile’nin, Musleramız’a reva gördüğü kartlık harekete katarakt hamili üzere nasıl baktı? 60’tan itibaren Sarri ve Terim akıl oyunları akabinde; atakları başladı.

OĞUÇ DİZER: KUTLU OLSUN TÜRKİYE

Sarri tepindiği ile kaldı!

Emre Kılınç, Morutan, 69’da da Ömer Bayram. Yanlışsız tercih önde her an her şeyi yapabilecek iki genç desteği ve bayrama kazasız belasız kavuşabilme ismine Ömer Bayram alanda. 80’de hakem Morutan pasını tahminen de mümkün Galatasaray golünü önledi! 87’de Mohammed ve Luyindama tabana indi.

OĞUÇ DİZER: KUTLU OLSUN TÜRKİYE

Sarri tepindiği ile kaldı!

89’da Muslera hem topu hem de yüreklerimizi elinde tuttu; Zaccagni baş vuruşunda. En uzun 5 dakikaya geçtik artık. Muslera İmmobile’ye ‘Muslecilin’ aşısı yaptı. Mohamed ve Emre Kılınç’ın cümlemize Prozac; Lazio’ya ‘Sodyum siyanit’ tesiri yapacak gol teşebbüsü de akim kaldı. Sonuçta Galatasaray başkan gittiği Roma’da 0- 0 ile önder kaldı. Kutlu olsun Türkiye.

UMUT EKEN: AVRUPA PLANI İŞLİYOR

Galatasaray, bu dönem Avrupa’da sadık kaldığı planla oynadı. Geride kalan 5 küme maçında hiç geriye düşmeden, B planına gereksinim duymayarak burada tutunmuşlardı.

UMUT EKEN: AVRUPA PLANI İŞLİYOR

Kerem’in sürat kattığı, çoğunlukla değişen hamle kümesinin açık alan oyununa güvenmişti tekrar Terim. Fakat istediklerini çok da yaptıklarını söylemek mümkün değil. Ya Lazio’yu eksik yakalayamadılar ya da atılan uzun topları İtalyan yarı alanında tutmak mümkün olmadı.

UMUT EKEN: AVRUPA PLANI İŞLİYOR

Bu istikametiyle bakınca santrfor gerisi rolünde genelde başarılı işler çıkaran Halil aranır üzere oldu. Terim, ekstra bir atakçıyla, merkezi eksiltmek istememiş olmalı. Pedro üzerinden hamle olgunlaştırmaya çalışan Lazio’nun Galatasaray ceza alanı etrafında pas trafiği oluşturmaması, işleri daha da kolaylaştırdı Galatasaray ismine.

UMUT EKEN: AVRUPA PLANI İŞLİYOR

Birçok lig maçından daha az tehdit yaşadı Terim’in takımı. İkinci yarı hareketlenen Lazio sağ kanadına süratli bir müdahaleyle tahlil bulununca, oyun tempo bulamadı. Terim’in istediği senaryo da bu olmalı. Galatasaray, hiç geri düşmeyip, yalnızca 3 gol (1 penaltı) yediği bir dönemle namağlup önder bitirdi kümesi. Şampiyonlar ligi temposu görmüş gruplardan kaçmış olmak büyük fırsat.

Hakkında: Admin

Kontrol Ediliyor

Galatasaray Hepsiburada TD Nurcan Çelik: TFF’de de bayan yöneticiler olmalı

Turkcell Bayan Futbol Harika Ligi B Kümesi'nde Konak Belediyespor, Galatasaray Hepsiburada’yı alanında konuk etti. Dayanılmaz bir gayrete sahne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tavsiye Ediyoruz: instagram takipçi satın al Reklam ve İletişim:  Whatsapp:  262 606 0 726  Skype:  live:2dedd6a4f1da91be
Yasal Uyarı: Blog Sitemiz; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Sitemiz ve içerisinde bulunan tüm içerikler taslak halindedir, kesinliği kanıtlanmış bilgiler değildir. Sitemiz kar amacı gütmez, ücretsiz bilgi paylaşımı yapan bir websitesi olarak yayın hayatına başlayacaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği  [email protected]  adresi ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Yasal süre içerisinde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
ankara escort istanbul escort adana escort izmir eskort bursa eskort konya escort gaziantep escort malatya eskort antalya eskort mersin escort escort
adapazarı escort sakarya escort sakarya escort torba escort
tolsak.com aviviy.com norkg.com Megan Rain HD Porn Hardcore turkish sister Anal Sex Teens kadıköy escort antalya escort eskisehir escort samsun escort adana escort mersin escort ankara escort izmit escort tekirdag escort sanliurfa escort manisa escort denizli escort mugla escort eskisehir escort mardin escort trabzon escort malatya escort selçuklu escort meram escort inegöl escort seyhan escort yureğir escort