Ana Sayfa / Futbol / Galatasaray / Fanatik muharrirleri, Galatasaray ve Trabzonspor’un maçlarını değerlendirdi!

Fanatik muharrirleri, Galatasaray ve Trabzonspor’un maçlarını değerlendirdi!

SERKAN AKCAN: KALECİ FARKI

Türkiye Kupası’nın maksadına uygun bir eşleşme izledik Ali Sami Yen’de. TFF 1. Ligi’nde 18. sırada yer alan Denizlispor’un Galatasaray’a karşı birinci yarıda birbirine benzeri iki savunma ardı topla golü bulması dikkat cazipti. Galatasaray kalecisi İsmail’in yere yatmadan kalesinde 2 gol görmesi sanırım gecenin en değişik ayrıntılarından biriydi. Galatasaray topa sahip oldu, rakibi baskı altına aldı fakat kaybettikleri toplara Barış ve Cicaldao’nun yavaş davranışlarıyla erken tepki veremeyince kalesinde kolay konum vermesi birinci yarının özeti üzereydi.

SERKAN AKCAN: KALECİ FARKI

Elbette Denizlispor antrenörü Fatih Tekke’nin önde oynayan Galatasaray savunmasını yavaş gösterecek kontra setlerinin de bunda rolü büyüktü. Fatih Terim ikinci yarıya Kerem ve Halil’i oyuna alarak başlayınca oyunun senaryosu Galatasaray lehine değişti. Aslında Galatasaray’ın fabrika ayarına döndüğü bir ikinci yarı başlangıcı izledik. Halil’in Mustafa ile yaptığı baskı çok erken karşılık verince bir anda tabela 3-2 Galatasaray’ın lehine döndü.

SERKAN AKCAN: KALECİ FARKI

Galatasaray sağ beki Oğulcan ile sol beki Ömer Bayram’dan beklediği hamle genişliğini alamamasına karşın set oyununu uygun oynamaya çalıştı. Galatasaray çok fazla duruma girdi ancak bir türlü 4’ü bulamayınca bitime saniyeler kala gol yemekten kurtulamadı. Dün gece iki kaleci farkını izledik. İsmail Çipe berbat performansıyla geceye damgasını vururken, Denizli kalecisi Abdülkadir hem kurtardıklarıyla hem de attığı penaltıyla gecenin adamı oldu.

METİN KARABAŞ: KÂBUS GECESİ

Galatasaray, Türkiye Ziraat Kupası 5. çeşit maçında Denizlispor’u konuk etti. Sarı-kırmızılılar, kupa gayretinde Marcao, Taylan, Cicaldau ve Mohamed üzere as oyuncuları ile alana çıktı. Uğraşın çabucak başında baskı kurmak isteyen Fatih Terim’in ekibi savunmasını orta alana yakın bir bölgeye kurarak rakip yarı alana yerleşti. 6’da Morutan ortaladı, Cicaldau kafayı vurdu kaleci Abdülkadir mükemmel çıkarttı. 9. dakikada süratli bir atakla birinci kez orta sahayı geçen Denzilispor, İlhan’ın hoş bitirişi ile öne geçti. 0-1. Bulduğu golden sonra Galatasaray’ın birinci 10 dakikalık ağır baskısını kıran Ege temsilcisi savunmada da daha sakin kalmayı başardı.

METİN KARABAŞ: KÂBUS GECESİ

29.dakikada Alpaslan ceza alanı önünden sert vurdu ve Abdülkadir bu sefer gole mani olamadı. 1-1. 38’de Darri savunmanın gerisine âlâ sarktı ve İsmail’in üzerinden aşırttığı topla kadrosunu öne geçirdi. Birinci yarı boyunca sayısız fırsattan yararlanamayan Galatasaray rakibine talih tanıdığı iki durumda da golü kalesinde gördü. Bu skorda İsmail’in performansı da yadsınamaz. Fatih Terim ikinci yarıya başlarken Barış ve Cicaldau’yu kenara alırken Halil ve Kerem’i oyuna dahil etti. Bu değişiklikler kısa müddette sonuç verdi. 49’daHalil’e skora istikrar geldi: 2-2. Bir dakika evvel asist yapan Mohamed bu sefer kendi bitirdi ve Galatasaray’ı öne geçirdi: 3-2.

METİN KARABAŞ: KÂBUS GECESİ

Galatasaray bu golden sonra da birinci yarıda olduğu üzere inanılmaz goller kaçırmaya devam etti. Ama Denizlispor birebir yanılgıyı yapmadı. Fatih Tekke’nin öğrencileri uzatma anlarında golü buldu ve skoru 3-3’e getirerek maçı uzatmalara götürmeyi başardı. iki uzatma müddetinde de skor değişmedi ve çaba seri penaltı atışlarına gitti. Denizlispor penaltı atışları sonucunda bir üst tipe yükselmeyi başardı.

OĞUZ DİZER: DENİZLİ HOROZU ÖTTÜ

Çaresizlikler içinde kalmış, nefes alamaz hale gelmiş alt lig kulüplerine; muvaffakiyetleri nedenli azap sahnesiydi, dün geceki oyun. Milyonlarca Euro transfer parası savrulduğu halde; tatmin özürlü Galatasaray ve bin bir sıkıntıyla, ligin tabanından kurtulma uğraşındaki; yedek kulübesi bomboş Denizlispor. Kupa cinslerinde başarılı olmuş alt küme kulüplerini ödülsüz(!) bırakmamaya yeminli TFF’de; vicdansızca dramı izlemekte.

OĞUZ DİZER: DENİZLİ HOROZU ÖTTÜ

Horoz harbi başarılı ve uzatmalarda çektiği insafsızca zahmet? Yazıktır, günahtır Tekke ve grubuna. Hakkaniyet nerede? Maddi manevi badire içinde yaşama tutunmuş Denizlispor; harikulade bir ders verdi Terim ve starlarına. Denizli’den 9 ve 38’de birbirinden şık, akıl dolu 2 eksiksiz gol. Sonra Galatasaray’ın zenginlik göstergesi 3 gol ve 90+9’da şımarıklıklar silsilesine ders niteliğinde Yeşil-Siyah gol: 3-3.

OĞUZ DİZER: DENİZLİ HOROZU ÖTTÜ

Abdülkadir 3 gol yedi lakin onlarca tehlikeyi de sünger üzere çekip yok etti! Helal olsun genç adama. Avrupa Aslan’larına ‘sarkopt’ denilen parazitle oluşan, bir rahatsızlık musallat olmuş! Bu alemde insanın inatla savunduğu ‘kusursuzum’ argümanı, cezası her çeşitte rallide en kıymetli yanılgılardan biridir. ‘Sarkopt’ parazitiyle akut rahatsızlık başlar ve tüm camiayı sarar! Penaltılar sonucu Horoz’a teslim olup elenmek, Arslan için acı derstir.

ERMAN ÖZÜR: İMTİHANI GEÇEN YOK ÜZERE

Trabzonspor’un neredeyse tamamı rotasyonlu takımı maçın birinci yarısında vasatı aşamadı. Boluspor bilhassa birinci 10 dakika içinde Trabzonspor kalesinde cirit attı. Bregu ile gole de yaklaşmasına karşın talihi yanında değildi. Trabzonspor’un az mühlet alan ve birinci kere bir ortada oynayan atak sınırı da hem şahsî olarak hem de organize olma konusunda beklentilerin altındaydı.

ERMAN ÖZÜR: İMTİHANI GEÇEN YOK ÜZERE

Yalnızca Yunus Mallı ile gelen durumda Selmani yeterli bir kurtarış yaprak grubu ismine skoru istikrarda tutmayı başardı. Birinci yarıdaki makus oyundan rahatsız olan Abdullah Avcı devre ortasında atılımları yaptı. Bakasetas ve Bruno Peres’in oyuna girişi ile Serkan Asan’ı da öne atan Abdullah hoca bu değişikliklerin karşılığını çabuk aldı. Serkan’ın getirdiği, Bakasetas’ın hazırladığı ve Koita’nın bitirdiği konumda gol geldi. Devamında Dorukhan’ın da oyuna girmesiyle kadronun hem direnci hem de kalitesi arttı.

ERMAN ÖZÜR: İMTİHANI GEÇEN YOK ÜZERE

Koita ve Bakasetas ile denemeler karşılığını bulmasa da işin savunma kısmındaki yanlışsız oyun atılan golün cinse yetmesini sağladı. Sonuçta Trabzonspor için zorluk derecesi yüksek olamayan lakin rotasyonda hangi oyuncuların hazır kalabildiğini görebilmek ismine düzgün bir fırsattı. Lakin imtihanı geçebilen oyuncu yok üzereydi.

OLCAY ÇAKIR: DOĞRUSUNU YAPTI

Yedek yüklü takımıyla alana çıkan Trabzonspor, Boluspor pürüzünü Koita’nın golüyle geçti. Nedenleri bir çok şeye bağlanabilir zorluklar içeriyor kupanın bu birinci ayaklarının… As takım da tercih edilebilirdi. Lakin gereksiz bir güç farkı oluşurdu bu riskli uygulama için. Trabzonspor gayesine kilitlenmiş usta bir teknik adamın tercihlerinden; ikinci yarıya kullanacağı oyuncularının durumunu da görme maçı oynadı.

OLCAY ÇAKIR: DOĞRUSUNU YAPTI

Koita’nın iştahını, Murat Cem Akpınar’ın formunu bilhassa izleyenlerine de göstermiş oldu. Avcı son bahtlarını da tanımış olabilir kimi oyuncularına… Bu uzun yarışta taşın altına kimlerin yürekten gövdeyi koyacağını görmüş olabilir. Gideceklerine, gönderileceklerine, takasta kullanılacaklarına dair haberlerin odağındaki isimlerin baş olarak gidip gitmediğini de test etmiş olabilir. Trabzonspor’un bu cinslerde sürpriz sonuçlar da aldığı olmuştu. Benzeri durum yaşanabilirdi diyenler olabilir.

OLCAY ÇAKIR: DOĞRUSUNU YAPTI

Teknik adam gözüyle bakılınca bu türlü bir takım tercihi harici her atak daha farklı tartışma konusu olacaktı. Doğrusunu yaptı, asları yanında tuttu. Maça dair derin tahlil yanıltır. İsimler üzerinden ekstra tenkitlere de girmemek gerekiyor. Güçlü takım içinde her ‘yedek’ oyuncusunu efektif kullanmış bir Trabzonspor’un uzun yarışta bu oyuncularının büyük bir kısmını kullanacağı unutulmamalı.

SERKAN AKCAN: KALECİ FARKI

Elbette Denizlispor antrenörü Fatih Tekke’nin önde oynayan Galatasaray savunmasını yavaş gösterecek kontra setlerinin de bunda rolü büyüktü. Fatih Terim ikinci yarıya Kerem ve Halil’i oyuna alarak başlayınca oyunun senaryosu Galatasaray lehine değişti. Aslında Galatasaray’ın fabrika ayarına döndüğü bir ikinci yarı başlangıcı izledik. Halil’in Mustafa ile yaptığı baskı çok erken karşılık verince bir anda tabela 3-2 Galatasaray’ın lehine döndü.

SERKAN AKCAN: KALECİ FARKI

Galatasaray sağ beki Oğulcan ile sol beki Ömer Bayram’dan beklediği atak genişliğini alamamasına karşın set oyununu âlâ oynamaya çalıştı. Galatasaray çok fazla duruma girdi lakin bir türlü 4’ü bulamayınca bitime saniyeler kala gol yemekten kurtulamadı. Dün gece iki kaleci farkını izledik. İsmail Çipe makus performansıyla geceye damgasını vururken, Denizli kalecisi Abdülkadir hem kurtardıklarıyla hem de attığı penaltıyla gecenin adamı oldu.

METİN KARABAŞ: KÂBUS GECESİ

Galatasaray, Türkiye Ziraat Kupası 5. cins maçında Denizlispor’u konuk etti. Sarı-kırmızılılar, kupa uğraşında Marcao, Taylan, Cicaldau ve Mohamed üzere as oyuncuları ile alana çıktı. Uğraşın çabucak başında baskı kurmak isteyen Fatih Terim’in kadrosu savunmasını orta alana yakın bir bölgeye kurarak rakip yarı alana yerleşti. 6’da Morutan ortaladı, Cicaldau kafayı vurdu kaleci Abdülkadir şahane çıkarttı. 9. dakikada süratli bir atakla birinci sefer orta sahayı geçen Denzilispor, İlhan’ın hoş bitirişi ile öne geçti. 0-1. Bulduğu golden sonra Galatasaray’ın birinci 10 dakikalık ağır baskısını kıran Ege temsilcisi savunmada da daha sakin kalmayı başardı.

METİN KARABAŞ: KÂBUS GECESİ

29.dakikada Alpaslan ceza alanı önünden sert vurdu ve Abdülkadir bu sefer gole pürüz olamadı. 1-1. 38’de Darri savunmanın gerisine düzgün sarktı ve İsmail’in üzerinden aşırttığı topla kadrosunu öne geçirdi. Birinci yarı boyunca sayısız fırsattan yararlanamayan Galatasaray rakibine talih tanıdığı iki konumda da golü kalesinde gördü. Bu skorda İsmail’in performansı da yadsınamaz. Fatih Terim ikinci yarıya başlarken Barış ve Cicaldau’yu kenara alırken Halil ve Kerem’i oyuna dahil etti. Bu değişiklikler kısa müddette sonuç verdi. 49’daHalil’e skora istikrar geldi: 2-2. Bir dakika evvel asist yapan Mohamed bu sefer kendi bitirdi ve Galatasaray’ı öne geçirdi: 3-2.

METİN KARABAŞ: KÂBUS GECESİ

Galatasaray bu golden sonra da birinci yarıda olduğu üzere inanılmaz goller kaçırmaya devam etti. Ancak Denizlispor birebir yanılgıyı yapmadı. Fatih Tekke’nin öğrencileri uzatma anlarında golü buldu ve skoru 3-3’e getirerek maçı uzatmalara götürmeyi başardı. iki uzatma müddetinde de skor değişmedi ve uğraş seri penaltı atışlarına gitti. Denizlispor penaltı atışları sonucunda bir üst çeşide yükselmeyi başardı.

OĞUZ DİZER: DENİZLİ HOROZU ÖTTÜ

Çaresizlikler içinde kalmış, nefes alamaz hale gelmiş alt lig kulüplerine; muvaffakiyetleri nedenli azap sahnesiydi, dün geceki oyun. Milyonlarca Euro transfer parası savrulduğu halde; tatmin özürlü Galatasaray ve bin bir kederle, ligin tabanından kurtulma gayretindeki; yedek kulübesi bomboş Denizlispor. Kupa tiplerinde başarılı olmuş alt küme kulüplerini ödülsüz(!) bırakmamaya yeminli TFF’de; vicdansızca dramı izlemekte.

OĞUZ DİZER: DENİZLİ HOROZU ÖTTÜ

Horoz harbi başarılı ve uzatmalarda çektiği insafsızca zahmet? Yazıktır, günahtır Tekke ve grubuna. Hakkaniyet nerede? Maddi manevi düşünce içinde yaşama tutunmuş Denizlispor; harikulade bir ders verdi Terim ve starlarına. Denizli’den 9 ve 38’de birbirinden şık, akıl dolu 2 kusursuz gol. Sonra Galatasaray’ın zenginlik göstergesi 3 gol ve 90+9’da şımarıklıklar silsilesine ders niteliğinde Yeşil-Siyah gol: 3-3.

OĞUZ DİZER: DENİZLİ HOROZU ÖTTÜ

Abdülkadir 3 gol yedi lakin onlarca tehlikeyi de sünger üzere çekip yok etti! Helal olsun genç adama. Avrupa Aslan’larına ‘sarkopt’ denilen parazitle oluşan, bir rahatsızlık musallat olmuş! Bu alemde insanın inatla savunduğu ‘kusursuzum’ argümanı, cezası her çeşitte rallide en değerli yanılgılardan biridir. ‘Sarkopt’ parazitiyle akut rahatsızlık başlar ve tüm camiayı sarar! Penaltılar sonucu Horoz’a teslim olup elenmek, Arslan için acı derstir.

ERMAN ÖZÜR: İMTİHANI GEÇEN YOK ÜZERE

Trabzonspor’un neredeyse tamamı rotasyonlu takımı maçın birinci yarısında vasatı aşamadı. Boluspor bilhassa birinci 10 dakika içinde Trabzonspor kalesinde cirit attı. Bregu ile gole de yaklaşmasına karşın bahtı yanında değildi. Trabzonspor’un az mühlet alan ve birinci sefer bir ortada oynayan hamle sınırı da hem şahsî olarak hem de organize olma konusunda beklentilerin altındaydı.

ERMAN ÖZÜR: İMTİHANI GEÇEN YOK ÜZERE

Yalnızca Yunus Mallı ile gelen konumda Selmani düzgün bir kurtarış yaprak kadrosu ismine skoru istikrarda tutmayı başardı. Birinci yarıdaki makûs oyundan rahatsız olan Abdullah Avcı devre ortasında atakları yaptı. Bakasetas ve Bruno Peres’in oyuna girişi ile Serkan Asan’ı da öne atan Abdullah hoca bu değişikliklerin karşılığını çabuk aldı. Serkan’ın getirdiği, Bakasetas’ın hazırladığı ve Koita’nın bitirdiği konumda gol geldi. Devamında Dorukhan’ın da oyuna girmesiyle kadronun hem direnci hem de kalitesi arttı.

ERMAN ÖZÜR: İMTİHANI GEÇEN YOK ÜZERE

Koita ve Bakasetas ile denemeler karşılığını bulmasa da işin savunma kısmındaki kusursuz oyun atılan golün tipe yetmesini sağladı. Sonuçta Trabzonspor için zorluk derecesi yüksek olamayan lakin rotasyonda hangi oyuncuların hazır kalabildiğini görebilmek ismine düzgün bir fırsattı. Fakat imtihanı geçebilen oyuncu yok üzereydi.

OLCAY ÇAKIR: DOĞRUSUNU YAPTI

Yedek yüklü takımıyla alana çıkan Trabzonspor, Boluspor mahzurunu Koita’nın golüyle geçti. Nedenleri bir çok şeye bağlanabilir zorluklar içeriyor kupanın bu birinci ayaklarının… As takım da tercih edilebilirdi. Fakat gereksiz bir güç farkı oluşurdu bu riskli uygulama için. Trabzonspor gayesine kilitlenmiş usta bir teknik adamın tercihlerinden; ikinci yarıya kullanacağı oyuncularının durumunu da görme maçı oynadı.

OLCAY ÇAKIR: DOĞRUSUNU YAPTI

Koita’nın iştahını, Murat Cem Akpınar’ın formunu bilhassa izleyenlerine de göstermiş oldu. Avcı son bahtlarını da tanımış olabilir birtakım oyuncularına… Bu uzun yarışta taşın altına kimlerin yürekten gövdeyi koyacağını görmüş olabilir. Gideceklerine, gönderileceklerine, takasta kullanılacaklarına dair haberlerin odağındaki isimlerin baş olarak gidip gitmediğini de test etmiş olabilir. Trabzonspor’un bu cinslerde sürpriz sonuçlar da aldığı olmuştu. Emsal durum yaşanabilirdi diyenler olabilir.

OLCAY ÇAKIR: DOĞRUSUNU YAPTI

Teknik adam gözüyle bakılınca bu türlü bir takım tercihi harici her atak daha farklı tartışma konusu olacaktı. Doğrusunu yaptı, asları yanında tuttu. Maça dair derin tahlil yanıltır. İsimler üzerinden ekstra tenkitlere de girmemek gerekiyor. Güçlü takım içinde her ‘yedek’ oyuncusunu efektif kullanmış bir Trabzonspor’un uzun yarışta bu oyuncularının büyük bir kısmını kullanacağı unutulmamalı.

Hakkında: Admin

Kontrol Ediliyor

Galatasaray Hepsiburada TD Nurcan Çelik: TFF’de de bayan yöneticiler olmalı

Turkcell Bayan Futbol Harika Ligi B Kümesi'nde Konak Belediyespor, Galatasaray Hepsiburada’yı alanında konuk etti. Dayanılmaz bir gayrete sahne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tavsiye Ediyoruz: instagram takipçi satın al Reklam ve İletişim:  Whatsapp:  262 606 0 726  Skype:  live:2dedd6a4f1da91be
Yasal Uyarı: Blog Sitemiz; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Sitemiz ve içerisinde bulunan tüm içerikler taslak halindedir, kesinliği kanıtlanmış bilgiler değildir. Sitemiz kar amacı gütmez, ücretsiz bilgi paylaşımı yapan bir websitesi olarak yayın hayatına başlayacaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği  [email protected]  adresi ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Yasal süre içerisinde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
ankara escort istanbul escort adana escort izmir eskort bursa eskort konya escort gaziantep escort malatya eskort antalya eskort mersin escort escort
adapazarı escort sakarya escort sakarya escort torba escort
tolsak.com aviviy.com norkg.com Megan Rain HD Porn Hardcore turkish sister Anal Sex Teens kadıköy escort antalya escort eskisehir escort samsun escort adana escort mersin escort ankara escort izmit escort tekirdag escort sanliurfa escort manisa escort denizli escort mugla escort eskisehir escort mardin escort trabzon escort malatya escort selçuklu escort meram escort inegöl escort seyhan escort yureğir escort