Ana Sayfa / Futbol / Galatasaray / Fanatik muharrirleri Konyaspor – Galatasaray maçını kaleme aldı!

Fanatik muharrirleri Konyaspor – Galatasaray maçını kaleme aldı!

MEHMET DEMİRKOL: KONYA DERS VERDİ

Torrent’in gediğinden bu yana istediği oyunda kaydettiği ufak tefek ilerlemeler İlhan Palut’un ekibi karşısında büsbütün sıfırlandı. Şöyle bakın Skubiç – Amilton ve Guilherme – Bytyqi ikililerinin ahengine. Savunmada öndekiler çizgide hamlede onlar içeri giriyor bekler çizgiye çıkıyor.

MEHMET DEMİRKOL: KONYA DERS VERDİ

Denetim edilmesi sıkıntı. 3’lü savunmalar lazım. Lakin ani alan değiştiriyorlar. Hacıahmetoviç – Rahmanoviç ikilisi de bunda büyük rol oynuyor. Rahmanoviç hem santrfor hem orta saha. Soner her ikilinin üçüncüsü oluyor. Abdülkerim hem Gomis’in daima ensesinde hem de Adil şahane bir vazife yaylasında.

MEHMET DEMİRKOL: KONYA DERS VERDİ

Bir bakıyorsun 60 metre driplingle ceza alanına giriyor. Birbirine dokunan hiçbir ikili vasatın altında değil. Sabırla Sehiç’ten başlatıyorlar oyunu… Savunmadan çıkarken ya da hamlede hiç çabuk yok… Daima ayağa, daima hareketli.

MEHMET DEMİRKOL: KONYA DERS VERDİ

Pekala Galatasaray? Nelsson Marcao dışında hiçbir ikili yok. Gerisindeki 3’lü Gomis’i anlamıyor. Pulgar, Berkan ve Cica boğuluyorlar. Savunmada panik çıkarken panik. Çabucak yetersiz takım yorumları gerekecektir. Evet Galatasaray daha güzellerine alışıktır.

MEHMET DEMİRKOL: KONYA DERS VERDİ

Lakin üç aşağı beş üst bundan sonra toplanabilecek takımlar da bu düzeyde olacak. O yüzden Konya’nın yaptığı yapmak kaide. Kağıt üzerinde Hacıahmetoviç ve Skubiç dışında Galatasaraylılar’ın Konyalılar’a büyük bir ferdi üstünlüğü yok. Ancak işte birtakım konumları tam doldurmazsanız geri kalan her şey çöküyor. Galatasaray maalesef orta alanını dolduramadı. Olmayınca oyun kurulmuyor.

OĞUZ DİZER: ASLAN’DA STİMÜLASYON ARIZASI

Galatasaray dün gece Konya’da harekete geçme, karşılık verebilme ve reaksiyon aksiyonlarında muazzam meşakkat yaşadı. Paldır güldür 2 gol yedi, yalnızca baktı! Konut sahibi canı ne isterse yaptı. Bravo Konya Kartallar’ı. ‘Motor çeviklik’ denilen kavram, sportif yarışlara katılan profesyonellerin de, olmazsa olmazı. Vaktinde reaksiyon verme mühleti ise; şayet motor çeviklik hamiliysen kısalır ve muvaffakiyet nedenidir.

OĞUZ DİZER: ASLAN’DA STİMÜLASYON ARIZASI

Rakip hareketini önceleyip, kestirim etmek, karşılık vermek için ne yapacağını bilmek de bir başka koşul alışılmış. Süratli ve dikkatli davranmak ise bir öbür gereklilik! Bu özelliklere malik değilsen, başına gelene katlanmak da şart! Dün gece Palut ve grubunun; Torrent ve ekibine uyguladığı görsel seminerin net tanımı budur.

OĞUZ DİZER: ASLAN’DA STİMÜLASYON ARIZASI

Torrent’in karşılaşma akabinde, Palut’a örneklediği duruşun ismi da ‘erdem’dir. Reaksiyon verme mühleti kazanmanın kuşkusuz en kıymetli şifresi. Dün gece alenen sırıtan stimülasyon arızası; Arslan’ın 3 dönemdir yaşadığı tepkisizlik ve uyuşukluğun Konya’daki resmi değil, ‘DEVASA POSTERİ’ dimi? Poz poz sırıtır halde, memnunluk fotoğrafı verenler, artık olağanüstünün fevkinde memnun oldunuz dimi?

OĞUZ DİZER: ASLAN’DA STİMÜLASYON ARIZASI

Eeey Galatasaraylı merak etme reaksiyon verme müddeti; çalışılarak, geliştirilebilir. Fakat Boey, Pulgar tipi daha kaç futbolcu için ne yaparsanız yapın bişi olmaz. Bunları kim gördü, kim seçti, nasıl aldı? Bu tıp bir sürü fuzuli, boş alışverişin sonucu, Galatasaray manen ve madden battı! Olayın içindekiler neden ve niye baktı, onlarında mı stimülasyon aygıtları arızalı? Skorbord, ‘Konyaspor 2-0 Galatasaray’ yazdı.

TUNÇ KAYACI: ALANDAKİLER YETERSİZ

Konya’da Galatasaray ismine o denli bir birinci yarı izledik ki, felaket… Düşünün tek gol durumu bulamadan ve korner atmadan birinci yarıyı bitirdiler. İlhan Palut rakibini çok uygun tahlil etti ve zaaflarını çok uygun kıymetlendirdi. Bilhassa kısa uzunluklu bir çizgi kalecisi ve yan toplardaki sorunlu olan Galatasaray’a karşı Ahmed Hassan ve Rahmanoviç üzere iki uzun oyuncusun güzel kullanıp kolaylıkla 2-0 öne geçti. Birinci yarı rakibini sürklase eden ve pres yapan Konyaspor karşısında, Torrent’in kenardan hiçbir tahlil bulamaması şaşırtıcıydı.

TUNÇ KAYACI: ALANDAKİLER YETERSİZ

Savunmanın sağında Boey ne atakta ne de savunmada hiçbir şey yapamazken niçin oynatıldığını İspanyol hocaya sormak lazım. Düşünsenize grubun orta alanda pasörü yaratıcı ismi Berkan; yani kelamın bittiği yer.

TUNÇ KAYACI: ALANDAKİLER YETERSİZ

Yan paslarla rakip kaleye gidemeyen temposuz bir grubun birinci yarıda soyunma odasına 2-0 yenik gitmesi bence talihtir. Konyaspor sahiden son 4 maçına bakarsak adeta birinci yarıda patlama yaptı. İkinci yarı her zamanki üzere Torrent tıpkı 11’le alana çıktı güya her şey yolundaymış üzere.

TUNÇ KAYACI: ALANDAKİLER YETERSİZ

‘Büyük ekip refleksi’ deriz… ‘İkinci yarıda bu türlü bir tepki olur mu?’ diye düşünenler olabilir. Ancak büyük kadro sıradan futbolcularla olmuyor. Açıkçası alandaki isimlerin yetersizliği bu makus tabloyu ortaya çıkardı. Sanırım son iki maçta alınan iki galibiyet Galatasaray’ı aldatmış bilhassa İspanyol hoca skorların tesirinde kalmış…

TUNÇ KAYACI: ALANDAKİLER YETERSİZ

Bir grubun kilit pas atacak oyuncusu olmadan gol atması tesadüflere kalır hakikaten dün bunu çok net gördük. Konyaspor lig ikincisi üzere oynadı hak ettiği 3 puanı bileğinin hakkıyla aldı. Palut, rakibi tahlilde ders verdi, Torrent dün de rakibi okumada sınıfta kaldı.

METİN KARABAŞ: DÖNEMİN EN BERBAT MAÇI!

Göztepe ve Çaykur Rize maçlarını kazanarak moral bulan Galatasaray, Konyaspor’a konuk oldu. Torrent bu maçta geleneği bozmadı ve yeniden alana bir evvelki maçtan hayli farklı bir on birle alana çıktı.

METİN KARABAŞ: DÖNEMİN EN BERBAT MAÇI!

Konyaspor maçın çabucak başında topa hakim olarak rakip yara alana yerleşti. Mesken sahibi grup oyunu önde oynayarak Galatasaray savunmasını düzgünce geriye yasladı. 8.dakikada Konyaspor birinci önemli atağında Ahmed Hassan’ın baş golüyle öne geçti. 1-0. Konyaspor golden sonra daha da baskın oynadı. Bu kısımda Galatasaray orta alanı hiçbir varlık gösteremedi. Çabucak çabucak tüm ikili uğraşları kaybeden sarı-kırmızılılar adeta alanda gezindi. Bunu yanı sıra savunmada bilhassa Boey ve Marcao üst üste amatörce kusurlar yaptılar. 20.dakikada kornerden gelen topa Adil kafayı vurdu üst direkten dönen topu Rahmanovic tamamladı fark ikiye çıktı. 2-0. Konyaspor’un domine ettiği birinci kırk beş dakikada Galatasaray ise dönemin en makûs performansını sergiledi. Konut sahibi grup soyunma odasına 2-0’lık üstünlükle gitti.

METİN KARABAŞ: DÖNEMİN EN MAKUS MAÇI!

Birinci yarıdaki performanstan şad olan Torrent bu devreye de birebir on birle başladı. Doğal olarak da alanda değişen bir şey olmadı. Konyaspor yeniden istediği oyunu sergilerken Galatasaray çimenlerin üzerinde gezinmeye devam etti. 47’de Emre sert vurdu Sehic gole müsaade vermedi. 49’da Ahmed Hassan vurdu bu sefer Pena başarılıydı. 73’te Nelson indirdi Berkan kafayı vurdu Sehic kornere çeldi. Torrent kalan kısımda oyuna müdahalelerde bulunsa da ekibine olumlu bir tesir yapmadı. Dönemin en makûs doksan dakikalarından birini oynayan Galatasaray sahadanv2-0 yenik ayrıldı. Gayret boyunca üstün bir oyun ortaya Konyaspor haklı bir galibiyet aldı.

MEHMET DEMİRKOL: KONYA DERS VERDİ

Denetim edilmesi güç. 3’lü savunmalar lazım. Ancak ani alan değiştiriyorlar. Hacıahmetoviç – Rahmanoviç ikilisi de bunda büyük rol oynuyor. Rahmanoviç hem santrfor hem orta saha. Soner her ikilinin üçüncüsü oluyor. Abdülkerim hem Gomis’in daima ensesinde hem de Adil kusursuz bir misyon yaylasında.

MEHMET DEMİRKOL: KONYA DERS VERDİ

Bir bakıyorsun 60 metre driplingle ceza alanına giriyor. Birbirine dokunan hiçbir ikili vasatın altında değil. Sabırla Sehiç’ten başlatıyorlar oyunu… Savunmadan çıkarken ya da atakta hiç tez yok… Daima ayağa, daima hareketli.

MEHMET DEMİRKOL: KONYA DERS VERDİ

Pekala Galatasaray? Nelsson Marcao dışında hiçbir ikili yok. Ardındaki 3’lü Gomis’i anlamıyor. Pulgar, Berkan ve Cica boğuluyorlar. Savunmada panik çıkarken panik. Çabucak yetersiz takım yorumları gerekecektir. Evet Galatasaray daha güzellerine alışıktır.

MEHMET DEMİRKOL: KONYA DERS VERDİ

Lakin üç aşağı beş üst bundan sonra toplanabilecek takımlar da bu düzeyde olacak. O yüzden Konya’nın yaptığı yapmak koşul. Kağıt üzerinde Hacıahmetoviç ve Skubiç dışında Galatasaraylılar’ın Konyalılar’a büyük bir ferdi üstünlüğü yok. Lakin işte kimi konumları tam doldurmazsanız geri kalan her şey çöküyor. Galatasaray maalesef orta alanını dolduramadı. Olmayınca oyun kurulmuyor.

OĞUZ DİZER: ASLAN’DA STİMÜLASYON ARIZASI

Galatasaray dün gece Konya’da harekete geçme, karşılık verebilme ve reaksiyon aksiyonlarında muazzam ıstırap yaşadı. Paldır güldür 2 gol yedi, yalnızca baktı! Mesken sahibi canı ne isterse yaptı. Bravo Konya Kartallar’ı. ‘Motor çeviklik’ denilen kavram, sportif müsabakalara katılan profesyonellerin de, olmazsa olmazı. Vaktinde reaksiyon verme müddeti ise; şayet motor çeviklik hamiliysen kısalır ve muvaffakiyet nedenidir.

OĞUZ DİZER: ASLAN’DA STİMÜLASYON ARIZASI

Rakip hareketini önceleyip, varsayım etmek, karşılık vermek için ne yapacağını bilmek de bir başka koşul natürel. Süratli ve dikkatli davranmak ise bir öbür gereklilik! Bu özelliklere malik değilsen, başına gelene katlanmak da şart! Dün gece Palut ve grubunun; Torrent ve ekibine uyguladığı görsel seminerin net tanımı budur.

OĞUZ DİZER: ASLAN’DA STİMÜLASYON ARIZASI

Torrent’in karşılaşma akabinde, Palut’a örneklediği duruşun ismi da ‘erdem’dir. Reaksiyon verme mühleti kazanmanın kuşkusuz en bedelli şifresi. Dün gece alenen sırıtan stimülasyon arızası; Arslan’ın 3 dönemdir yaşadığı tepkisizlik ve uyuşukluğun Konya’daki resmi değil, ‘DEVASA POSTERİ’ dimi? Poz poz sırıtır halde, memnunluk fotoğrafı verenler, artık olağanüstünün fevkinde memnun oldunuz dimi?

OĞUZ DİZER: ASLAN’DA STİMÜLASYON ARIZASI

Eeey Galatasaraylı merak etme reaksiyon verme mühleti; çalışılarak, geliştirilebilir. Ancak Boey, Pulgar tipi daha kaç futbolcu için ne yaparsanız yapın bişi olmaz. Bunları kim gördü, kim seçti, nasıl aldı? Bu tıp bir sürü fuzuli, boş alışverişin sonucu, Galatasaray manen ve madden battı! Olayın içindekiler neden ve niye baktı, onlarında mı stimülasyon aygıtları arızalı? Skorbord, ‘Konyaspor 2-0 Galatasaray’ yazdı.

TUNÇ KAYACI: ALANDAKİLER YETERSİZ

Konya’da Galatasaray ismine o denli bir birinci yarı izledik ki, felaket… Düşünün tek gol konumu bulamadan ve korner atmadan birinci yarıyı bitirdiler. İlhan Palut rakibini çok düzgün tahlil etti ve zaaflarını çok âlâ kıymetlendirdi. Bilhassa kısa uzunluklu bir çizgi kalecisi ve yan toplardaki sorunlu olan Galatasaray’a karşı Ahmed Hassan ve Rahmanoviç üzere iki uzun oyuncusun uygun kullanıp basitçe 2-0 öne geçti. Birinci yarı rakibini sürklase eden ve pres yapan Konyaspor karşısında, Torrent’in kenardan hiçbir tahlil bulamaması şaşırtıcıydı.

TUNÇ KAYACI: ALANDAKİLER YETERSİZ

Savunmanın sağında Boey ne atakta ne de savunmada hiçbir şey yapamazken niçin oynatıldığını İspanyol hocaya sormak lazım. Düşünsenize kadronun orta alanda pasörü yaratıcı ismi Berkan; yani kelamın bittiği yer.

TUNÇ KAYACI: ALANDAKİLER YETERSİZ

Yan paslarla rakip kaleye gidemeyen temposuz bir grubun birinci yarıda soyunma odasına 2-0 yenik gitmesi bence talihtir. Konyaspor sahiden son 4 maçına bakarsak adeta birinci yarıda patlama yaptı. İkinci yarı her zamanki üzere Torrent tıpkı 11’le alana çıktı güya her şey yolundaymış üzere.

TUNÇ KAYACI: ALANDAKİLER YETERSİZ

‘Büyük ekip refleksi’ deriz… ‘İkinci yarıda bu türlü bir tepki olur mu?’ diye düşünenler olabilir. Fakat büyük kadro sıradan futbolcularla olmuyor. Açıkçası alandaki isimlerin yetersizliği bu makûs tabloyu ortaya çıkardı. Sanırım son iki maçta alınan iki galibiyet Galatasaray’ı aldatmış bilhassa İspanyol hoca skorların tesirinde kalmış…

TUNÇ KAYACI: ALANDAKİLER YETERSİZ

Bir grubun kilit pas atacak oyuncusu olmadan gol atması tesadüflere kalır hakikaten dün bunu çok net gördük. Konyaspor lig ikincisi üzere oynadı hak ettiği 3 puanı bileğinin hakkıyla aldı. Palut, rakibi tahlilde ders verdi, Torrent dün de rakibi okumada sınıfta kaldı.

METİN KARABAŞ: DÖNEMİN EN MAKUS MAÇI!

Göztepe ve Çaykur Rize maçlarını kazanarak moral bulan Galatasaray, Konyaspor’a konuk oldu. Torrent bu maçta geleneği bozmadı ve yeniden alana bir evvelki maçtan epeyce farklı bir on birle alana çıktı.

METİN KARABAŞ: DÖNEMİN EN BERBAT MAÇI!

Konyaspor maçın çabucak başında topa hakim olarak rakip yara alana yerleşti. Mesken sahibi ekip oyunu önde oynayarak Galatasaray savunmasını uygunca geriye yasladı. 8.dakikada Konyaspor birinci önemli atağında Ahmed Hassan’ın baş golüyle öne geçti. 1-0. Konyaspor golden sonra daha da baskın oynadı. Bu kısımda Galatasaray orta alanı hiçbir varlık gösteremedi. Çabucak çabucak tüm ikili uğraşları kaybeden sarı-kırmızılılar adeta alanda gezindi. Bunu yanı sıra savunmada bilhassa Boey ve Marcao üst üste amatörce yanlışlar yaptılar. 20.dakikada kornerden gelen topa Adil kafayı vurdu üst direkten dönen topu Rahmanovic tamamladı fark ikiye çıktı. 2-0. Konyaspor’un domine ettiği birinci kırk beş dakikada Galatasaray ise dönemin en berbat performansını sergiledi. Konut sahibi kadro soyunma odasına 2-0’lık üstünlükle gitti.

METİN KARABAŞ: DÖNEMİN EN BERBAT MAÇI!

Birinci yarıdaki performanstan mutlu olan Torrent bu devreye de birebir on birle başladı. Doğal olarak da alanda değişen bir şey olmadı. Konyaspor tekrar istediği oyunu sergilerken Galatasaray çimenlerin üzerinde gezinmeye devam etti. 47’de Emre sert vurdu Sehic gole müsaade vermedi. 49’da Ahmed Hassan vurdu bu sefer Pena başarılıydı. 73’te Nelson indirdi Berkan kafayı vurdu Sehic kornere çeldi. Torrent kalan kısımda oyuna müdahalelerde bulunsa da ekibine olumlu bir tesir yapmadı. Dönemin en makus doksan dakikalarından birini oynayan Galatasaray sahadanv2-0 yenik ayrıldı. Uğraş boyunca üstün bir oyun ortaya Konyaspor haklı bir galibiyet aldı.

Hakkında: Admin

Kontrol Ediliyor

Galatasaray Hepsiburada TD Nurcan Çelik: TFF’de de bayan yöneticiler olmalı

Turkcell Bayan Futbol Harika Ligi B Kümesi'nde Konak Belediyespor, Galatasaray Hepsiburada’yı alanında konuk etti. Dayanılmaz bir gayrete sahne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ediyoruz:portföy aracılığı hizmeti Reklam ve İletişim:  Whatsapp:  262 606 0 726  Skype:  live:2dedd6a4f1da91be
Yasal Uyarı: Blog Sitemiz; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Sitemiz ve içerisinde bulunan tüm içerikler taslak halindedir, kesinliği kanıtlanmış bilgiler değildir. Sitemiz kar amacı gütmez, ücretsiz bilgi paylaşımı yapan bir websitesi olarak yayın hayatına başlayacaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği  [email protected]  adresi ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Yasal süre içerisinde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
eduburs.com bakırköy escort casibom esenyurt escort avcılar escort beylikdüzü escort
ataşehir escort kurtköy escort gebze escort şişli escort casinoslot ankara escort şişli escort ankara escort istanbul escort adana escort izmir eskort bursa eskort konya escort gaziantep escort malatya eskort antalya eskort mersin escort escort izmir escort bayan ankara escort escort ankara ankara escort Megan Rain HD Porn Hardcore turkish sister Anal Sex Teens