Ana Sayfa / Genel / Korkuteli Oto Kiralama

Korkuteli Oto Kiralama

Korkuteli Araç Kiralama

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde bulunan işlerinizi hızlı bir şekilde yapmak, turistik ziyaretlerinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilmek, istediğiniz yerlere rahat bir ulaşım gerçekleştirebilmek için araç kiralamanızı tavsiye ederiz.

Korkuteli Oto Kiralama

Geniş araç yelpazesinin yanı sıra hizmet farklılığı da sunan birçok korkutleli araç kiralama firmaları mevcuttur. Ayrıca internet üzerinden firmalarla anlaşmalı sitelerde özel indirimli fiyatlarla bu hizmete ulaşabilirsiniz. İşte sizi çeşitli firmalara ulaştıran bazı internet siteleri:

www.bulurum.com
www.gezgin724.com
www.ototakip.net
www.sahibinden.com
www.gaaraj.com
www.arabaks.com

Korkuteli Araba ile Gezilecek Yerler

Termessos Milli Park: Güllük Dağı’nda bulunan milli park, 1970 senesinde bu unvanı kazanmıştır. Antalya il merkezinden 30 kilometre uzakta olan milli park, ilçe merkezinin dışında yer almaktadır.

Sultan Alâeddin Camii: Korkuteli merkezinde yer alır. Tarihi caminin yapım yılı kesin olarak bilinmemektedir. Selçuklu döneminde Alâeddin Keykubat zamanında yine bu isim tarafından yaptırılmıştır.

Korkuteli Barajı: İlçe merkezinden 5 kilometre uzaklıkta bulunur. Korkuteli Çayı üzerinde yapılmıştır. Baraj gölü çevresinde bulunan balık restoranlarında balık yiyebilir veya yine göl çevresinde piknik malzemelerinizi götürerek piknik yapabilirsiniz.

Ariassos Antik Kenti: Antik çağlardan kalma kalıntılarıyla bir kısmı yok olsa da bir kısmının günümüze kadar ulaştığı Ariassos antik kenti gezilmeye değer bir yerdir. İlçenin tarihine şahitlik eden, Antalya Burdur Karayolu 45. Kilometre mesafesinde bulunan Antik Kent, Toros Dağları üzerinde yer almaktadır.

Korkuteli oto kiralama yaparak birbirinden güzel ve tarihi mekanları doyasıya gezme şansına sahip olabileceğiniz bir yer Korkuteli ilçesi ve Antalya ilimiz.

Kontrol Ediliyor

Futbolun Hayatımızdaki Yeri

TÜRKİYE’DE FUTBOLUN YERİ Türkiye’de spor branşları bazında şüphesiz futbol ilk akla gelen branştır. Bu sebeple …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir