Başlıca Haberler
Ana Sayfa / Genel / LoL Emoji Rehberi

LoL Emoji Rehberi

LoL Emoji Rehberi

LoL Emojiler , öncelikle Legends Ligi’nde kozmetik fişek olarak kullanılan efsanevi görüntülerdir. Lig emotörleri tipik olarak popüler ifade duygularıyla şampiyonları sunar. Bazı emotörler oyun içi kullanılırken bazıları sosyal medya sitelerinde kullanılır.

Mağazalarınızda RP simgesi 450 için bir parça Emotes satın alabilirsiniz. İlk başlatma sırasında, tüm Emotes RP simgesi 350 için satışa çıkarılmıştır. Emote Thumbs Up tüm hesaplara serbestçe açılmaktadır.

LoL

Emotes, oyuncunun Koleksiyonunda veya Champion Select’den donanımlı olabilir. Yükleme, Start Oyunu ve Oyun Sonu için yuvaların yanı sıra beş emotoyu tutabilen bir radyal içerir.

Oyun içerisindeyken atanmış kısayol tuşunu kullanarak pop-up radyal erişebilirsiniz (varsayılan: [T]). Start Game ve End Game emotes otomatik olarak tetiklenecektir. [1] Oyuncular, bir başkasını kullanmak için beklemek zorunda kalmadan kısa bir süre içinde, yalnızca Şampiyon Mastery Emotes de dahil olmak üzere belirli sayıda emotörü tetikleyebilir. Şampiyon Mastery hala kendi hotkey’i kullanarak tetiklenir.

LoL

LoL Emoji Rehberi

Düşman Eziyetlerini puan tahtasından ayrı olarak susturabilir veya tamamen Düşünce Efektiflerini Ayarlar’dan devre dışı bırakabilirsiniz.

Eski Sistem
Aşağıdaki Emotes, Emote sisteminin uygulanmasından önce serbest bırakıldı (yukarıda açıklanmıştır). Bu ikonlar belirli Summoner ikonlarına sahip olmakla bağlantılıydılar, kullanımları tanıtıldığı etkinlik süresi ile sınırlıydı ve Champion Mastery flare yerine geçtiler. Bu Emotes gelecekte geri dönerse, yeni sisteme dahil edilecek ve daha önce kendilerine kazandıran oyunculara özgürce yetenek kazanacak.

Geri gelen eski duygular var mı?

LoL

LoL Emoji Rehberi

Hemen değil, ancak geçmiş etkinliklerden (örneğin, Arcade veya Versus gibi) emotörleri geri getirmenin yollarını arayacağız. Herhangi bir Esports’un duygularını geri getirmeyi planlamıyoruz. Zaten kazandığınız bir çekimi geri getirirsek size armağan edeceğiz.

Ben emotörleri hediye edebilir miyim?

Şu anda değil, umarım gelecekte.

Ganimetler emotikler eklenecek mi?

Henüz değil, ancak onları eninde sonunda ekleyeceğiz.

Emotoları nasıl susturabilirim?

Duyguları susturmanın iki yolu vardır. Oyun ayarları menüsündeki tüm düşman duygularını susturabilir veya puanlayıcı aracılığıyla bireysel oyuncunun duygularını sustabilirsin.

Sansız duygular, şampiyon ustalığı anlatımını da susturacak mı?

Evet. Şampiyon ustalığı emotları şimdi emotes sisteminin bir parçasıdır, bu yüzden hepsi aynı kurallara uyuyorlar.

LoL

Birkaçını kullandıktan sonra, emotomiler çalışmaz. Ne oldu bu?

Aşırı kullanılırsa, emotesler cooldown’a geçer ya da emote zarar görerek kesilirse. Gelecekte bu cooldown’ların süresini ayarlayabiliriz. Emotes ayrıca özel maçlarda veya Uygulama Aracında çalışmaz.

Tüm emotörler 350 RP olacak mı?

350 RP’de piyasaya çıkacaklar, ancak serbest bırakıldıktan sonra bir ayda 450 RP’lik normal fiyatlarına geri dönecekler (OCE için 24 Ekim, başka her yerde 7 Kasım).

Dünyalar sürekli emoteriyor mu?

Evet!

Daha fazla emot paketi olacak mı?

Evet! Fırlatma işleminden bir süre sonra daha fazla emotör grubu oluşturmayı planlıyoruz.

(Yalnızca OCE) Paket çıkmadan önce demetteki emotörleri aldım. Geri ödeme lütfen!

LoL

Paketler OCE’de hemen bulunmadığından, fiyat ile 11 Kasım’a kadar saat 12.59’da (PT) ödediğiniz fiyat arasındaki farkı iade edeceğiz.

Paketteki gösterimler her biri yaklaşık 131 RP’dir (450 RP fiyattan% 70 tasarruf sağlar). Kısmi geri ödemeler şuna benzer:

Satın aldıysan Ödenecek Para iadesi 0 emote Hiçbir şey. Hiçbir şey almadın. Hala hiçbirşey. Trol etme. 1 emote 350 RP 219 RP 2 emotes 700 RP 438 RP 3 emotör 1050 RP 657 RP 4 emotör 1400 RP 876 RP Eğer dört emotun tümüne sahipseniz Emote Starter Set fiyatı 451 RP’dir ve size 876 RP’lik bir geri ödeme vereceğiz

LoL

Sadece pakete dahil olan emotikler (Temizlik, Hesaplamıyor, Umutsuzluk ve İzci Onaylandı) indirime tabi tutulacak. Paket çıktıktan sonra satın alınan tüm çekimler bu indirim için geçerli değildir.

Hakkında: Admin

Kontrol Ediliyor

League Of Legends Soru ve Cevap

League Of Legends Soru ve Cevap LoL ( League of legends ) soru cevap Temel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir