Başlıca Haberler
Ana Sayfa / Genel / LoL Rün Sistemi Detayları

LoL Rün Sistemi Detayları

LoL Rün Sistemi Detayları

C: Oyuncular, summoner ve şampiyonunuza ek özelleştirme eklemek için ustalık sistemine benzer şekilde oyun dışı bir yoldur. Kırmızı, mavi, yeşil ve siyah rünler var. Kırmızı rünler genellikle hasar verir; sarı rünler genellikle savunma; Mavi rünler genellikle caster istatistikleridir.

LoL

Büyük olanlara Quintessences denir ve diğer runlerden çok daha değerlidir. Quintessence yuvasında, * yalnızca * Quintessence formunda bulunan çalıştırma hızı gibi bazı rün türleri dahil çok çeşitli istatistikler bulunmaktadır.

Üç rün tabakası da vardır.

S: Runları nasıl kazanacaksınız?
C: Oyun içi mağazalardan rünleri satın alabilirsiniz. 1-10 arasındaki düzeylerde, yalnızca 1. Aşamalı rünleri kullanabilirsiniz. 11 – 20 düzeyleri arasında sadece 1. ve 2. düzey rünleri kullanabilirsiniz. 21-30. Düzeylerden herhangi bir aşama rününü kullanabilirsiniz.

S: Nasıl oluyor da rünleri birinci kademeden ikinci kademe seviyesine yükseltiyorsun?
A: 5 rastgele sıra 1 rün = 1 rastgele rütbe 2 rün. 5 Rasgele sıralama 2 runes = 1 rastgele rank 3 rune. Ayrıca, aynı katmanın rün rünleri için aynı katmanın 2 rünü kombine edilebilir (2 kat 3 rün = 1 kat3 rün)

lol

S: Kaç rün yapabildiniz?
C: Summoner seviyesi 30’a ulaştığınızda 9 kırmızı, 9 sarı ve 9 mavi yuva vardır. Ek olarak, 3 Quintessence yuvası vardır.

S: Kırmızı saldırgansa, sarı savunmacı, mavi kaster istatistikleridir, bunlardan birini istemiyorsam 9 boşa harmanlanmış yuvama ne olur?
C: Sadece belirli istatistiklerin yığınlanması ile ilgileniyorsanız, zayıf istatistiklerin rünleri (örneğin, 15 hp sarı rün yerine 5 hp mavi bir rün) bulabilirsiniz. Zayıflarken, ek özelleştirme sağlar.

S: Rune takımlarını hızlı bir şekilde değiştirebilir miyim, yoksa her oyundan önce runeleri manuel olarak değiştirmem gerekecek mi?
C: Bir oyundan önce hızlıca değiştirilebilen rünlerin 2 “set” ‘i kaydedebileceksiniz.

S: Combiner’in rasgele olması gerekiyor mu? Örneğin, + dmg olan 3. kademe rünü elde etmek için + dmg olan 5 kademe 2 rünleri birleştirebilir miyim?
C: Evet, rasgele olması gerekiyor. Fikir, artı rünleri daha iyi olanlara yamuklayabilmen.

LoL

S: Aynı rünleri 1 ve 2 numaralı sayfalara taşıyabilir miyim?
C: Evet! İsterseniz, her iki sayfada aynı rünlere sahip olabilirsiniz. Örneğin, HP Quintessences’ı her iki sayfada de istiyorsanız, 6 HP özlü satın almanız gerekmez.

S: Primary, Secondary ve Tersier runes arasındaki farklar nelerdir?
C: Her rün belirli bir renkli yuvaya girecek şekilde tasarlanmıştır. Örneğin, + HP’nin sarı yuvaya girmesi bekleniyor. Bununla birlikte, eğer isterseniz, bu rünü daha zayıf bir etki için diğer yuvalara yerleştirebilirsiniz. İkincil rünler, birincil rünlerden biraz daha zayıflar. Tersiyer çok daha zayıf.

Hakkında: Admin

Kontrol Ediliyor

League Of Legends Soru ve Cevap

League Of Legends Soru ve Cevap LoL ( League of legends ) soru cevap Temel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir