Ana Sayfa / Genel / LoL Seviyeler, Level Yükseltme ve Ödüller

LoL Seviyeler, Level Yükseltme ve Ödüller

LoL Seviyeler, Level Yükseltme ve Ödüller

Kilometre taşı emotörleri artık ücretsiz ve biz zaten kilidini açmak için BE kullanılan herkese geri ödeme yapıyoruz.
Tesviye kapsülleri şimdi daha fazla ham mavi öz ve daha az düşük değerli kırıntılar verecektir.
“Günün İlk Kazanması” nı daha cömert yapmak için, kazanmanızdan 20 saat sonra (22 saat yerine) sıfırlamamız sağlanmaktadır.
Iyi şeyler girelim.

KÜRE KAZANIMININ DÜZEYİ

İlk önce, kilometre taşı ödülleri hakkında konuşalım. Yeni tesviye sistemi boyunca, belirli “kilometre taşı” seviyelerine ulaşarak erişebileceğiniz bir dizi duygu vardır. Mevcut durumda, emotikleri gerekli seviyeye ulaştıktan sonra, aslında emotörlerin kilidini açmak için belirli bir mavi öz (2500 BE’den 20,000 BE’ye) maliyeti getiriyor.

Başlangıçta, bu kilometre taşı ödülleri, deneyimli oyuncularla birlikte tasarlandı; fikir, üst düzey oyuncuların muhtemelen ellerinde çok fazla BE olması gerektiği fikriydi; dolayısıyla onlara kullanışlı bir şeyler de verebiliriz. Böylece yükseltme maliyeti.

Bununla birlikte, bazı oyuncuların size istediği şampiyonları henüz açmadıysanız bu yükseltme masraflarının kötüleşebileceğini geri bildirim aldık. Bu nedenle, dengelenen tüm çekimleri ücretsiz yapacağız ve zaten çekimlerini yükseltmek için mavi özü ödeyen herkesi iade edeceğiz. Halihazırda bir dönüm noktasına ulaştıysanız ve henüz emote yükseltmediyseniz, envanterinizdeki emote parçalarının yükseltme fiyatı 1 BE olacak şekilde azaltılacaktır.

LoL

Fazla BE sahibi olan deneyimli oyunculara hizmet etmek için hala daha fazla yol bulacağız, ancak muhtemelen tekrar eden Blue Essence Emporium gibi araçları bu amaçla kullanacağız.

Buradayken, kilometre taşı ödülleri hakkında daha ayrıntılı bir şekilde konuşalım. Her seviyede elde ettiğiniz şampanya parçalarının yanı sıra, tesviye sistemi boyunca biberli olan çeşitli değerli taşlar ödülleri (değerli taşlar da dahil) vardır.

Yukarıda listelenen özel ödüllerin yanı sıra, kilometre taşı seviyelerinin her biri, aynı zamanda, 2120 ortalama BE değerine sahip olan “şanlı bir şampiyon kapsül” kazandırmaktadır. Bunlar her 10 seviyede de bulunmaktadır. Kapsüllerimizden daha görkemli olan tek şey çizelgelerimizdir.

Bu değişiklik bugün bir ara canlı yayınlanacak. Zaten yükseltme için para ödemiş olanların geri ödemeleri muhtemelen bir ila iki hafta ek sürecektir.

LoL

KAPSÜLLERİN DÜZENLENMESİNE MAVİ ÖZ

Sırada, kapsülleri dengelemek hakkında konuşalım. Şu anda, aynı oyuncuların aynı türdeki parçalardan çok fazlasını elde ettiklerinden şikayet eden bazı oyuncular görüyoruz.

Bu çözülmesi gerçekten kolay bir problemdir. Sistemi tekrar ayarlayacağız, böylece seviyenizi yükselterek bir defada 260 RP’lik şampiyon parçasından fazla düşmeyecek. Bunun yerine, şimdi bir grup BE ile birlikte bazı kırıkların kombinasyonunu alacaksınız. Bu değişiklik, her bir damla elde ettiğiniz toplam BE miktarını etkilemeyecektir, ancak her damlasın biraz daha iyi hissedeceğini düşünüyoruz. Bu ayarlamalar bugün de bir ara canlı yayınlanacak.

“GÜNÜN İLK KAZANIMI” KOLAYLAŞTIRMA

Sonunda, FWotD’nin zamanlayıcıyı biraz daha kolay hale getiriyoruz. Şu anda, FWotD görevini tamamladıktan 22 saat sonra yeniden başlatılıyor ancak -başlangıçta 7.23 yaması sırasında -20 saat sonra sıfırlanacaktır. Şimdi, belirli bir günde kazanmak için birkaç oyun alsa bile, ertesi gün çabucak bulabiliyor olacaksın.

LoL

FWotD’yi sabahın belirli saatlerinde sıfırlayarak tamamen tutarlı hale getirmek için bir sürü istek duyduk. Şu anda bu değişikliği yapmaya hazır değiliz, ancak bunu gelecekteki bir düzeltme ekinde yapmayı düşünüyoruz.

Tamam, bu haftaki güncelleme için! Tesviye ve ödüllerin düzeltilmesi hakkında konuşmak için önümüzdeki haftalarda bir noktaya geri döneceğiz. Aşağıdaki yorumları bize bildirin ve sahip olduğunuz her soruyu cevaplayalım.

Hakkında: Admin

Kontrol Ediliyor

League Of Legends Soru ve Cevap

League Of Legends Soru ve Cevap LoL ( League of legends ) soru cevap Temel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir