Başlıca Haberler
Ana Sayfa / LOL Rehberi / LoL Sorun Giderme Bilgi Rehberi

LoL Sorun Giderme Bilgi Rehberi

LoL Sorun Giderme Bilgi Rehberi

Bugünün muhafazakar PC dünyasında, herkesin size göstereceği ilk şey “Geleneksel bir cat-5 kablosuyla internete bağlandığınızdan emin olun. Belki hukuk diplomasına sahip biri “Ama ne yapamıyorsan? Ya istemezsen? Senin bağlantın. Sizin için olanı yapın ve ondan gurur duyun! Wi-fi pozitifliğinin özü budur.

Bu yolu tuttuğunuz takdirde – ve bunu cesaretlendirmeniz için gurur duyuyoruz – bu beş hızlı adım, bağlantınızın sonuçlarını paylaşabilecek olan sizin ve gelecekteki herhangi bir şerit ortağı için işinizi kolaylaştıracaktır.

LoL

ADIM 1 : Yönlendiricinizin ayarlarını öğrenin. Hepimiz kapalı bir yol arkadaşıyla çılgınca aşina: “Niçin beni içeri almama izin vermiyorsun?” Yönelticinin içeri girmesine izin vereceksin – sadece sormanın nasıl olduğunu bilmelisin. Bir web tarayıcısına yazılan gizli kelimeler, 192.168.X.X’in bazı permütasyonudur. Belgeleriniz yoksa doğru IP adresi için yönlendiricinizin arkasındaki model numarasını Google’tan edinebilirsiniz.

Yönlendiricinizin ayarlarında güvenlik duvarıyla oynayabilir, bağlantı noktalarını açabilir ve ürün yazılımını güncelleştirebilirsiniz. İpucu: Yönlendiriciler genellikle en sonuncusu gibidir.

ADIM İKİNCİ: Yönlendiricinizde Hizmet Kalitesi’ni (QoS) etkinleştirin. Bazıları psödosyacılık demektir, sözde pseudosexy diyoruz! Kablosuz bağlantınız bant genişliği ile oldukça özgürdür – bunun için bunu seviyoruz – ancak QoS, en azından Lig oynarken, ihtiyacınız olan dikkati verir.

LoL

LoL Sorun Giderme

ÜÇÜNCÜ BÖLÜM: 5GHz frekans kullanın! Yönelticiniz “Çift bant” olarak tanımlanabilir (şanslısınız!). Öyleyse, standart 2,4GHz’den 5GHz frekansına geçmeyi düşünün. 2.4GHz frekans, garaj kapısı açıcıları, mikrodalgalar gibi her türlü cihazla kullanılır – 5GHz frekansı tek başına dururken. Dikkat edin, eğer sizinle yönlendiriciniz arasında bir duvar varsa, 2.4’e yapışmayı tercih edebilirsiniz!

DÖRDÜNCÜ AŞAMA: Kendinizi sevin. Bu sadece iyi bir tavsiyedir ve bizim için mümkün olan herhangi bir uzman ya da teknik sütun bunu yapamaz. Dondurulmuş börekleri mikrodalgaya maruz bırakmayı bırakın (yine de wi-fi ile uğraşır) ve kendinizin en iyi bölümlerini tadın. Hakediyorsun.

BEŞİNCİ ADIM: Karışık sinyaller okumayı öğrenin. Günümüzde elektronik cihazlar her yerde bulunur ve bazen dört, beş veya altı öğe birbirine yayın yaparak çakışma ve paket kaybı yaratır. Wi-Fi sinyalinizi benzersiz bir kanala ayarlayarak havayı temizleyin – daha önce bahsettiğimiz ayarlarda bunu yapabilirsiniz. Denemek için burası! Bağlanmanızı sağlayan bir kanal bulana kadar farklı kanalları deneyin.

LoL

Riskler gibi, wi-fi yaşam tarzına bugüne kadar olduğundan daha erişilebilir olduğundan, rahatlığını ve taşınabilirliğini akıl sağlığı ve güvenliği ile dengelemek hayati önem taşımaktadır. İyi öz bakım, mutlu bir bağlantının anahtarıdır!

Muhtemelen düşündüm. Belki de denediniz ve sadece karışıklığın nedenini anlamadınız. Oynatıcı Desteği dahil herkes için değil, ancak sorunlu bir bağlantı için de olabilir.

Yapmaya değer bir şey gibi, destekle iletişim kurmanın, yapmaya değer. Daha iyi etkileşimler, daha hızlı düzeltmeler ve daha yoğun çözünürlüklerin sırlarını bulduk.

LoL Sorun Giderme

Gizli # 1: Hazırlanın

Player Desteğine kadar geldiysen hayal kırıklığına uğramışsın, sadece sorununu gevşek bir kabloyla bulmak için. Bu utanmaz bir bölgedir, ancak biraz utanabileceğinizi garanti edemeyiz. Bu listeden öğeleri kontrol etmek için birkaç dakikanızı ayırın; yaptığına memnun olacaksın.

LoL

Gizli # 2: Kendini tanı

Desteklenirken en hızlı kapanma çok açık sorudur, ancak bu sorular genellikle bir çözüm için çok önemlidir. Sorununuzu hakkında elinizden gelen her şeyi düşünün: Ne zaman başladınız? Diğer programları etkiliyor mu? Herhangi bir yeni donanım kurulumunuzu bozabilir mi? Her bilgi size sizi gerçekten teknik şeyler hakkında konuşmaya getirir.

Sır # 3: Aşkların kayıtları

Çoğumuz bir r3d günlüğünü çözümleyemiyor ya da bir traceroute eğrilerini kısıtlamıyor ancak bunlar, Player Desteği’ne aşina. Onlara nasıl yapılacağını gösterin.

Gizli # 4: Hextech Onarımı

Birçok oyuncu, otomatik sorun gidericimizin soğuk hesaplarında sıcak bir karşılama buluyor. Birçok oyuncu gerçek şeyden daha çok sevdiklerini söylüyor! Hextech Onarım Aracı bağlantınızı temizleyecek, güvenlik duvarınızı düzenleyecek ve en yeni günlüklerini etkileyici on dört saatlik bir pil ömrü boyunca bir araya getirecektir.

LoL

LoL Sorun Giderme

Gizli # 5: Dalmalıyız!

Nihayetinde, dünyadaki tüm hazırlıklar ancak sizi şimdiye kadar alabilir. Tüm araçları denediniz, bağlantınız hakkında öğrendiniz, ihtiyacınız olan tüm bilgiye sahipsiniz. Kendinize geri dönün ve sadece yapın! Senin için hazırız.

Akıl almaz, göz kamaştırıcı bir oyun deneyimime nasıl sahip olabilirim? Yakınlarda kendinize sormanız şansınız var. Araştırmalar gösteriyor ki oyuncuların% 99’u bilgisayarlarının içindeki şeylerle sağlıklı bir fiziksel ilişki kurmuyor ve şaşılacak bir şey yok! Modern dünya, “internet” ve “veriler” gibi, göremediğiniz dijital çan ve ıslıklarla takıntılıdır. Fakat paramız için, hiçbir şey PC’nizi açmanın ve ellerinizi kirletmenin, çarpmalar ve eğrileri hissetme ile kıyaslanmaz. VGA Özelliği Konektörü. Teknik hayatınızın gerçek, somut parçalarını iyileştirmeye odaklanmak istiyorsanız, sizin için bazı ipuçlarımız var!

LoL

İPUCU: Tutkunuzun toz toplamasına izin verme!

Hepimiz oradaydık. Uzun bir günün ardından PC’nizin fanlarının sesini duyurana kadar eve dönüyorsunuz. Hiç dikkat göstermek için fazla yoruldunuz ve bilgisayarınızdan sormaktan bıktınız. Yaşlandıkça zor olabilir, ancak düzenli tozlama için zaman ayırmanız, donanımınıza ve teknik hayatınıza yıllar katmaktadır ..

İpucu Bir oyuncak kullanın!

Bir kutu sıkıştırılmış hava kullanarak, klavyeden önce bilgisayarınızı yavaşça çalkalayın (alttaki kiri hafifçe ortaya çıkarmak için anahtarları yavaşça açın) ve fanları içeride tutun. 2-3 saniyelik aralıklarla havayı ateşleyin ve hassas fan bıçaklarına dikkat edin. Aşağıya inmek ve kirlenmek için en iyi zaman temizledikten sonra!

LoL Sorun Giderme

İPUCU: Kirli fareyi temizleyin!

Bu çok eğlenceli, özellikle çok fazla fare seansından yapışkan parmak alıyorsanız. Nemli bir bez alın ve farenizin yüzeyini hafifçe silin, fare sensörünü sürünürken vakit ayırın ve uzaktaki geceyi tıklayarak geri dönün.

İPUCU: Sakin davranmayın!

Bileşeninizi temizlerken, RAM, video kartları ve sabit sürücüler gibi şeyleri özgürce kaldırabilirsiniz. Ancak, her seferinde termal macunu değiştirmeniz gerekeceğinden, CPUyu sarsmayın ve parmak hareket ettirmeyin.

LoL

İPUCU: Kendinize yeni bir davaya bakın!

Evet, bazen çok sığız. Ancak, hiçbir şey yenilenmiş bir vaka ve bazı LED aydınlatma aydınlatması gibi tutkunun kıvılcımını yeniden ateşlemiyor!

İPUCU: G-Sync’i bulun!

Bu ekran yenileme hızlarını PC’nizdeki GPU’ya senkronize ederek çalışan harika grafik kartı teknolojisidir. Etkisi daha pürüzsüz bir görüntü ve bu sinir bozucu, ruh halini katleten ekran gözyaşlarından hiçbiri değil.

İPUCU: Bir şey SSD gibi “beni daha hızlı oynat” demiyor!

SSD’ler uzun bir yol kat etti ve Legend of Legends’ın yüklendiğinde ne kadar hızlı bir şekilde yüklendiğini gördüğünüzde çene düşecek. Herkesin memnun kaldığını garanti eden bir fiyat aralığıyla, bu gece eylemi bir SSD’ye taşımanızı öneririz. Sabah bize teşekkür edeceksin.

İPUCU: LAN partisi ısındığında soğukkanlı olun!

LAN partileri terleme, buharlı işler, çok darbeleme ve jostling ile. Bir bilgisayarınızı arkadaşınızın bodrumuna veya yurtına götürüyorsanız, işler ne kadar sıkı sıkıya sıkıştırılmış olursa olsun, yere düşmemeye dikkat edin. Hayran tutma unutma!

LoL

İPUCU: Aşırı ısınmasına rağmen ekran kartınıza ıslak kağıt havlu koymayın.

Sadece yapma. Bir ıslak kağıt havlu, tutkulu kartınızı serinleyeceği ve hiçbir şeyin tüm PC’nizin kısa devresi gibi ruh halini bozduğu yaygın bir yanlış anlamadır.

İPUCU: Oyun odasına daha fazla RAM ekleyin!

RAM, yeni şeyleri korumanın anahtarıdır ve her zamankinden daha ucuzdur. Ama dikkat et! GPU’su birkaç yıldan daha eski ise, daha fazla RAM sorunlarınızı çözmez. Bu bir RAM çubuktur, sihirli değnek değildir.

LoL

Hakkında: Admin

Kontrol Ediliyor

League Of Legends Başlangıç Rehberi

League Of Legends Başlangıç Rehberi League of legends başlangıç rehberine hoş geldin sihirdar! Yeni kan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir