Başlıca Haberler
Ana Sayfa / Sosyal Medya Kullanım Rehberleri / Pinterest Kullanımı ve Pinterest Nedir ? (Rehber)

Pinterest Kullanımı ve Pinterest Nedir ? (Rehber)

Pinterest nedir?

• Ülkedeki en hızlı büyüyen sosyal ağlardan biri olan pinterest , kendi kendini ilan eden bir online pinboard sitesidir. İnsanlar ve şirketler, dijital bülten tahtalarındaki “en sevdikleri şeyleri” organize etmek ve göstermek için doğrudan bilgisayarlarından ve akıllı telefonlarından fotoğraf ve grafikler yükleyerek (iPhone kullanıcıları için ücretsiz bir uygulama) ve görüntü ve grafikleri “sabitleyerek” web sitesidir. Pazarlama paradigması birkaç yıldan beri sosyal medya alanlarına taşındıkça, bu hizmet için profesyonellerin işe alınması son derece önemli hale gelmiştir. Sosyal medya ortamı da aynı oranda gelişiyor.

Birkaç yıl önce, sadece Facebook ve Twitter vardı. Şimdi bir düzineden daha üretken bir demet var. Birçoğu devrimi içinde Instagram, Google+, pinterest , Stumbleupon ve daha fazlası gibi devrimler yaptı. Bunların arasında, işini gerçekten sağlam bir büyüme olduğunu kanıtlayan kişiler bulunuyor pinterest , reklamverenlerin dikkatini çeken 13 milyondan fazla müşteriyle sosyal ağlarda gerçek bir oyuncu. Bu sizin pimleri tanınan ve destekçilerine sunmak için belirli bir son hedefi ile sanal pim sayfalara “Stick” resimleri için izin veren bir sosyal medya ağ sitesidir. Müşteriler, medya aracılığıyla paylaşılan resimleri düzenler, verir ve depolar. Halihazırda, pinterest , sınırsız büyüleyici fotoğraflarını kullanarak daha büyük müşteri tabanına ulaşmak isteyen reklamverenler arasında öne çıkıyor. pinterest ‘i pazarlama alayınıza dahil etmek için bir Sosyal Medya pinterest Pazarlama şirketi almalısınız. Neden Bir Kiralama? pinterest sitesi, kolayca gezilebilen ve kullanımı kolay bir sitedir. Siteye yeni başlayanlar için en iyi pinterest vitrin prosedürü, belgelerin yalnızca bir pin üzerinde bir tıklama ile sunulması ve müşterilerin reklamverenlerin iş profilinde beğendikleri iğneleri vermelerine izin vermesidir.

Pinterest Kullanımı

Bu, çok sayıda müşteriyi çeken pimlerin nasıl sunulacağını bilen bir profesyonel için bir çağrı. Bu ortam hızlı bir şekilde gelişiyor. pinterest ‘e katılan bireylerin sayısı hızla artıyor olduğundan, reklamverenler, bireylerin devasa miktarlarına kolayca girebiliyorlar. Sadece Sosyal Medya pinterest Pazarlama şirketi, kullanıcıları iğnelemek için pinlerini nasıl kullanacaklarını biliyor. Yaşın ilerleyişinin sosyal medya pazarlamasının başka bir sıçrayışına gireceği düşünülürse, işletmelerin günümüz şebekelerini sonuna kadar kullanmaları tavsiye edilir, böylece bir sonraki için hazır kalırlar. • Her kullanıcı sınırsız sayıda panele sahip olabilir.

Kart sınırsız sayıda pin olabilir. Şu anda sadece davetli bir aşamadadır – pinterest ya da pinterest üyesi olan biri sizi davet etmelidir. • Kayıt olmak için hesabınız mevcut bir Twitter veya Facebook hesabına bağlı olmalıdır, ancak hesabınızı düzenledikten sonra profilinizi düzenleyerek bunu değiştirebilirsiniz. Mutlaka pinterest Kelime Yönetim Kurulu (isim): “Favorilerinizi” kategorilere ayırdığınız yerdir. Birçok insan “seyahat”, “stil”, “kitaplar”, “yiyecek” ve diğer geniş kategoriler için kurullara sahiptir, ancak kategorilerin geniş olması gerekmez. Pin (fiil): Kişisel fotoğraflarınızda bir şeyle karşılaşırsanız veya beğendiğiniz ve pinterest ‘te paylaşmak istediğiniz bir İnternet üzerinde bir görüntü bulursanız, bu öğeyi bir panoya “sabitlersiniz”. “Pin It” (isim): Bu, İnternet tarayıcınızdaki favorilerinize eklemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araçtır. Böylece, bir sitede bulunduğunuzda ve beğendiğiniz bir fotoğrafı gördüğünüzde, “Pin It’i tıklayabilirsiniz. ”Düğmesine basın ve resmi pinterest ‘te otomatik olarak paylaşabilirsiniz. Pimler (isim): Bunlar, pinterest profilinize eklediğiniz tüm görseller ve grafiklerdir. Gibi (fiil) / Beğeniler (isim): Bu, başkasının pimlerini tavsiye etmenin bir yoludur. Önerdiğiniz öğelerin listesi, “beğenenler”, takipçileriniz tarafından görülebilir. Beğendiğiniz iğneler öğelerini beğendiğinizde bildirilir. Repin (verb) / Repins (isim): “Beğen” in ötesindeki bir adım, bir başkasının pimini doğrudan takipçilerinizle paylaşmanıza olanak tanır ve kendi yorumunuzu ekleyebilirsiniz. Takipçileri: pinterest hesabınızı takip etmeyi seçen herkes. Takip etmek için takip ettiğiniz tüm hesaplar.

Pinterest Kullanımı

Not: Birinin tüm forumlarını veya yalnızca bireysel olanları izlemeyi seçebilirsiniz. Yorumlar: pinterest ’e yüklenen pimlere yorum ekleyebilirsiniz. “Pin Ekle”, bir web sitesindeki bir görüntüyü sabitlemenizi sağlar. Web sitesinin URL’sini bilmelisiniz. Bu resmi mevcut kartlarınızdan birine ekleyebilir veya bu sürecin bir parçası olarak yeni bir tane oluşturabilirsiniz. “Pin Yükle”, bir görüntüyü bilgisayarınızdan sabitlemenizi sağlar. Bu resmi mevcut kartlarınızdan birine ekleyebilir veya bu sürecin bir parçası olarak yeni bir tane oluşturabilirsiniz. “Bir Pano Oluştur”, şimdi doldurmak veya daha sonra doldurmak için bir tahta oluşturmanıza izin verecektir. Profilinizi Düzenleme Profilinizi tıklayın ve sayfanın en solundaki profil profilini ve resminizin altındaki “Profili Düzenle” yi tıklayın veya profil resminizin ve adınızın yanındaki herhangi bir pinterest ‘in yanındaki açılır menüyü tıklayın. sayfasından “Ayarlar” ı seçin. Buradan hesabınızın e-posta adresini, e-posta bildirim ayarlarını, şifreyi, adını, görünen adını, “hakkında” (veya profil açıklamasını), yerini, web sitesini, resmi, Twitter bağlantısını değiştirebilirsiniz. ve / veya Facebook ve arama motorlarında görünürlük. Ayrıca hesabınızı silme seçeneğiniz de budur…

Paylaşmak için:
• onlara ilham veren insanlar, ürünler, kitaplar, filmler, alıntılar, yerler ve daha fazlası! • üzerinde çalıştıkları fikirler • bir sahne arkasında kendi organizasyonlarına bakma • geçmiş ve gelecekteki projeler Not: Doğrudan pinterest aracılığıyla ürün satamazsınız, ancak e-ticaret sitelerine bağlantı kurabilirsiniz (web sitesi bağlantılarını saklayın) Öğelerin satın alınabileceği yerler. Sosyal ağ, yenilik, bireyler ve metodoloji ile ilgilidir. Bu, iş formlarının yeniden sınıflandırılması, müşterilerle iletişimin ve nadiren tüm işinizin yenilenmesine rağmen. Sosyal ağların işinizin merkezinde gerçekleşmesini garanti altına almak için bir sistemi zorunlu kılar.

Hakkında: Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir