Başlıca Haberler
Ana Sayfa / Teknoloji Haberleri / Galaxy Note 9’un Duyurusu Ağustosun 9’unda Geliyor

Galaxy Note 9’un Duyurusu Ağustosun 9’unda Geliyor

Galaxy Note 9’un Duyurusu Ağustosun 9’unda Geliyor

Samsung’un özellikle iş sektöründe en çok beklenen telefon serisinin 2018 üyesi olan Galaxy Note 9’un duyurusu beklenenden erken bir tarih olan 9 ağustosta olacak. Bilindiği üzere ünlü markaların popüler telefon serilerinin 2018 modellerini piyasaya sürmelerine hatta duyurmalarına bile aylar var ancak bu markalardan biri sürpriz yaparak bu tarihi erkene çekmiş durumda.

Samsung, Galaxy Note 9’un duyurusunu modelin numarasına bir gönderme yapma amaçlı ağustosun 9’una çekmiş durumda ki bu tarih yaklaşık olarak Samsung Galaxy Note 8’in duyurulma tarihinden iki-üç hafta önceye denk geliyor. Kullanıcıları daha da heyecanlandıran bir şey ise, bu bilginin paylaşıldığı Bloomberg’in raporunun sonunda Samsung’un Galaxy Note 9’u ağustosun sonuna doğru satışa sunmayı planladığı bilgisinin yer alması.

Raporun içerisinde yer alan diğer önemli bir bilgi ise Samsung’un ağustosta yapacağı duyuru sırasında cihazın geliştirilmiş kamerasına da değineceği. Muhtemelen Galaxy Note 9’da da, Galaxy S9’da bulunan ikili diyafram açıklığı özelliği bulunur, ikili diyafram açıklığı ise basitçe telefonların parlak ortamlarda daha iyi çekimler yapabilmesini sağlayan bir teknoloji.

Buna ek olarak cihazın içinde Snapdragon 845 bulunuyor ki bu da zaten 2018’de yüksek marka kalitesine sahip bir telefona yakışan bir işlemci. Ancak Bloomberg’in uyardığı üzere böyle durumlarda sık sık gerçekleştiği üzere, hem piyasaya sürülüş tarihi hem de duyuru tarihinde değişiklikler meydana gelebilir.

Hakkında: Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir