Ana Sayfa / Gündem / The Marvels: Şimdiye kadarki en kötü MCU filmi mi?

The Marvels: Şimdiye kadarki en kötü MCU filmi mi?

Marvel Sinematik Evreni alevler içinde. Bir zamanlar gişe rekorları kıran eğlencenin zirvesi olan MCU, artık eski halinin bir gölgesinden başka bir şey değil; izleyicilerin dikkatini çekmeye çalışırken, giderek karmaşıklaşan evrenini kontrol etmeye çalışıyor. Infinity Saga’nın sona ermesinin ardından MCU çok sayıda hayal kırıklığı yarattı ve şirketin geleceği açısından işler pek iyi görünmüyor. Marvel’ların beklenen düşük gişe performansı ve ılımlı eleştiriler, MCU’nun içinde bulunduğu üzücü durumu yalnızca doğruluyor.

Ancak bu sorunlar yeni değil. 2010’lu yıllar boyunca MCU çılgınlığına o kadar kafayı takmıştık ki ya buna izin verdik ya da sayısız vasat çabayı tamamen görmezden geldik. İşaret etmek kolay olsa da Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Ve Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Sonun başlangıcı olarak gerçek şu ki MCU hiçbir zaman mükemmel olmadı. Aslına bakılırsa, Infinity Saga sırasında yayımlanan projelerinin çoğu, yaşlandıkça daha da kötüleşen acemi projeler. Bazıları sadece yeterli, ancak en kötü MCU filmleri tüm zamanların en kötü süper kahraman filmleri arasında yer alıyor ve artık bunu tanımamızın zamanı geldi.

7. İnanılmaz Hulk (2008)

Universal Pictures aracılığıyla görüntü

Üç kez Oscar adayı olan Edward Norton, MCU’ya ilk çıkışını ve ayrılışını 2008’deki şaşırtıcı filmle yaptı. İnanılmaz Hulk. Konu, Bruce Banner’ın Süper Asker programını gama radyasyonu yoluyla yeniden yaratmayı amaçlayan askeri bir deneyde farkında olmadan bir piyon gibi davrandıktan sonra öfkeli yeşil bir yaratık olan Hulk’a dönüşmesiyle ilgilidir. Onu yakalamak isteyenlerden kaçan Banner, kendini iyileştirmeye çalışır. Liv Tyler ve son Oscar ödüllü William Hurt da başrolde.

İnanılmaz Hulk unutulacak kadar kötü değil. MCU’nun sürekli artan bilgisini hiçbir zaman hesaba katmadı ve hatta Thunderbolt Ross bunu değiştirdiğinde Hurt’u geri getirmedi. Seyretme İnanılmaz Hulk Chat GPT tarafından üretilen bir şeye tanık olmak gibidir: ruhsuz, önemsiz ve tek kullanımlıktır; Hulk’u üreten deney kadar gereksiz ve yanlış yönlendirilmiş bir deneydir.

6. Demir Adam 3 (2013)

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

İlk olarak: Shawn Black harika bir komedi yazarı ve yönetmenidir. Arkasındaki adamı tanımlamanın başka yolu yok Öp öp Vur vur ve usta İyi AdamlarYeni milenyumun en komik ve cezai açıdan küçümsenen filmlerinden ikisi. Ancak yıkıcı tarzı MCU’ya pek uymadı ve Demir Adam 3 bunu kanıtlıyor. Filmde Tony Stark şimdiye kadarki en tehlikeli kötü adamıyla karşı karşıya geliyor: Mandarin olarak bilinen terörist.

Demir Adam 3 başlı başına kötü bir film değil. Bununla birlikte, Mandarin’i beyaz bir Avustralyalı adama dönüştürmek gibi kötü bir şöhrete sahip olan bu büyük “bükülme” seçimi, belki de Marvel tarihindeki en gülünç seçim olmaya devam ediyor – ve bu bir şeyler söylüyor. Ben Kingsley’i The Mandarin gibi davranan bir aktör olarak seçmek, sadece gerçek Mandarin’in aslında Guy Pearce’in Aldrich Killian’ı olduğunu ortaya çıkarmak için, ırksal stereotiplerin akıllıca bir eleştirisi gibi görünebilirdi. Gerçekte bu, gösterişli ve insanın aklını uyuşturacak kadar aptalca bir fikirdi ve çizgi roman tarihinin en büyük kötü adamlarından birine yapılmış bir haksızlıktı. Çünkü harika Pearce’e saygısızlık etmek istemem ama Mandarin’i alt edecek güce sahip değil, bu yüzden Aldrich Killian muhtemelen tüm zamanların en kötü MCU kötü adamı.

5. Demir Adam 2 (2010)

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Iron Man MCU’yu başlatmış olabilir ama üçlemesi aslında oldukça kötü. İkinci film, 2010’un berbatı Demir Adam 2, en kötü suçludur. Hikaye, Tony’nin sağlığının kötüleşerek içindeki en kötü yanı ortaya çıkardığını ve görevlerini ihmal etmesine ve kendisine en yakın olanları uzaklaştırmasına neden olduğunu görüyor. Tuhaflıkları giderek daha da vahşileşirken Tony, bir yandan geçmişteki suçlardan intikam almak isteyen yeni bir kötü adamla, bir yandan da zırh oyununa sızmak isteyen bir iş rakibiyle mücadele etmek zorundadır.

Demir Adam 2 Tony Stark’ın en kötü halini gösteriyor. Karakteri popüler kılan her şey, Chuck Lorre’u ürpertecek şekilde daha da şiddetlendirilmiş ve alçaklaştırılmıştır. Buradaki sorun katlanılabilir bir karakterin olmamasıdır. Demir Adam 2Happy’den Rhodey’e kadar herkes bu iğrenç yaklaşımın kurbanı olurken – Sam Rockwell’in, en tiksindirici MCU karakterinin güçlü bir rakibi olan Justin Hammer hakkındaki sinir bozucu derecede sinir bozucu yaklaşımına başlamayın bile. Gerçekten hayal kırıklığı yaratan şey şu ki Demir Adam 2 ünlülerin bir uyarlaması olması gerekiyordu Şişedeki Şeytan Iron Man’in çizgi romanlardaki en önemli ve belirleyici hikayelerinden biri olan hikaye. Gerçek şu ki Bu MCU’nun ortaya çıkardığı şey, belki de ne yaptığını bilmediğine dair ilk uyarımız olmalıydı.

4. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania (2023)

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Uzun zamandır beklenen 5. Aşamanın başlangıcı ve Multiverse Saga’nın büyük kötülüğünün büyük tanıtımının Marvel için büyük bir olay olması gerekiyordu. Olay örgüsü, kuantum alemine tesadüfen giren kahramanların kendilerini kötü Fatih Kang’a karşı mücadele ederken bulmalarını konu alıyor. Paul Rudd, Evangeline Lilly, üç kez Oscar adayı Michelle Pfeiffer ve Oscar ödüllü Michael Douglas önceki filmlerdeki rollerini yeniden canlandırıyor; yeni gelenler Kathryn Newton ve Kang’ı canlandıran Jonathan Majors da onlara katılıyor.

Kafası karışık, saçma derecede aptal, görünüşü çirkin ve tam anlamıyla tembel, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania gerçekten kötü bir film. Çok az iyileştirici özelliği var ve aşırı aptalca şakalar ve gittikçe itici görsel efektlerle bunları eziyor. MODOK gibi gerçekten aptal karakterlere ve Ant-Man’in kendi filmindeki varlığını haklı çıkarmayan bir olay örgüsüne sahip olan, Kuantum çılgınlığı kimlik bunalımı yaşıyor. Jonathan Majors’ın ekran dışı draması, zaten lanetli olan bu filme rahatsız edici bir katman daha ekleyerek kötü şöhretteki yerini garantiledi. Fakat, Kuantum çılgınlığı‘ın en büyük günahı, Pfeiffer ve Douglas gibi, kendisinden sonsuz derecede daha iyisini hak eden iki ekran ikonu gibi yetenekleri boşa harcamaktır. Bu.

3. Karınca Adam ve Yaban Arısı (2018)

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Karınca adam dizi hiçbir zaman iyi olmadı. Ancak ilki, büyük ölçüde Paul Rudd’un tükenmez cazibesi sayesinde yeterince ilginç ve eğlenceliydi. Ancak devam filmi, hızla büyüyen MCU fabrikasının ortasında varlığını haklı çıkaramadı. Ant-Man ve Wasp Janet Van Dyne’ı Kuantum Diyarından kurtarmak için bir araya gelen ünlü kahramanların, küçük kötülükler yapan iki küçük kötü adamla savaşmasını konu alıyor.

Ant-Man ve Wasp‘nin MCU’ya tek katkısı Michelle Pfeiffer’ı aksiyona dahil etmekti. Aksi takdirde, ilhamsız ve tamamen gereksiz bir film, kahramanının standartlarına göre bile minicik bir macera. Ant-Man ve Wasp minik, titreyen bir Chihuahua köpeği gibidir; yüksek sesle havlıyor ama sonuçta sinirlendirmekten başka bir şey yapmıyor. Film gülünç derecede küçük geliyor, özellikle de aşağıdakiler Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı. Yetişkinlerin masasına katılmaya can atan bir çocuk gibi, Ant-Man ve Wasp pek çok şey dener ve kesinlikle hepsinde başarısız olur; gerçekten var olmaması gereken acıklı ve sıkıcı bir film sunar.

2. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü (2022)

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Kötü şöhretli kritik ve ticari fiyaskoyu incelerken Cennetin KapısıThe New York Times’tan Vincent Canby, Oscar ödüllü yönetmen Michael Cimino’nun “filmin başarısını elde etmek için ruhunu Şeytan’a sattığını” iddia etti. Geyik avcısı” ve “Şeytan az önce toplamaya geldi.” Taika Waititi’nin başına da tam olarak bunun geldiğini düşünüyorum: Başarısı için ruhunu sattı. Thor: Ragnarok ve Şeytan toplandı Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü.

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü berbat, ilginç olmaya çalışırken sonunda aptallığa dönüşen çok renkli bir karmaşa. Beklenmedik bir başarı elde eden ve bunu tekrarlayamayacak durumda olan birçok yaratıcı gibi Waititi de işe yarayan her şeyi alıyor. Ragnarok ve tanınmaz hale gelinceye kadar abartır. Aşk ve Gök Gürültüsü ne romantik ne de heyecan verici; tam tersine, ürkek ve sıkıcı, ana mizah anlayışı çığlık atan iki keçi ve havada uçuşan kafalar. Korkunç görsel efektlerin buna hiçbir faydası yok, bu da on yıldan fazla bir süredir bu destana takılıp kalan hayranlara orta parmak gibi gelen, gerçekten iğrenç bir filmle sonuçlanıyor.

1. Thor: Karanlık Dünya (2013)

Disney/Marvel / Marvel Studios aracılığıyla resim

Beğenmek Karınca adam, Thor destan hiçbir zaman harika olmadı. Kenneth Branagh, MCU tanıtımı için yeterince işe yarayan, onurlu, Shakespeare’e yakın bir yaklaşımı benimsedi. Ancak Alan Taylor, garip bir şekilde ilhamsız ve orijinal olmayan devam filmiyle topu düşürdü. Thor: Karanlık Dünya. Konu Thor’un dövüşü etrafında dönüyor… Kötü bir elf mi demek istiyorum? Dürüst olmak gerekirse bu noktada kimin umurunda? Bu film var olmayabilir.

Thor: Karanlık Dünya o kadar önemsiz ki bu konuda kötü bir şey yazmakta bile zorlanıyorum – yazmakta zorlanıyorum herhangi bir şey bu konuda. Loki’nin görünüşte öldüğünü hatırlıyorum ama ölmedi çünkü biliyorsunuz Marvel. Rene Russo’nun karakteri aslında ölüyor ama her şey o kadar sıkıcı geliyor ki onun ölümü dikkate bile alınmıyor. Belki de korkunç olan budur Karanlık Dünya: Bu kadar çok anlatımı olan bir film nasıl bu kadar az gelişmiş hissettirebilir? Burada hiçbir şey yok, eğlence yok, ilgi yok, hayat yok. Thor: Karanlık Dünya büyük bir nada yığınıdır, hiçbir düzeyde başarıya ulaşamayan üzücü, vasat bir çabadır.

Editörlerin Önerileri

Hakkında:

Kontrol Ediliyor

Japonya’nın aya iniş aracı soğuk ay gecesinden uyanıyor

Japonya’nın aya iniş aracı, Dünya’daki görev kontrolörleri ile yeniden temas kurdu ve iki hafta boyunca …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ediyoruz:portföy aracılığı hizmeti Reklam ve İletişim:  Whatsapp:  262 606 0 726  Skype:  live:2dedd6a4f1da91be
Yasal Uyarı: Blog Sitemiz; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Sitemiz ve içerisinde bulunan tüm içerikler taslak halindedir, kesinliği kanıtlanmış bilgiler değildir. Sitemiz kar amacı gütmez, ücretsiz bilgi paylaşımı yapan bir websitesi olarak yayın hayatına başlayacaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği  [email protected]  adresi ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Yasal süre içerisinde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
mecidiyeköy escort ankara escort deneme bonusu veren siteler mamigeek.com
ataşehir escort kurtköy escort gebze escort şişli escort casinoslot ankara escort şişli escort ankara escort istanbul escort adana escort izmir eskort bursa eskort konya escort gaziantep escort malatya eskort antalya eskort mersin escort escort izmir escort bayan Megan Rain HD Porn Hardcore turkish sister Anal Sex Teens